Ліфтинг обличчя, підтяжка обличчя, 3-D ліфтинг обличчя Radiesse, уколи краси

Коли ми бачимо нерівний контур овалу обличчя, обвислі щоки і поглиблення носогубних складок, опущення рівня брів і нависання повік, то розуміємо, що ці зміни є з одного боку результатом впливу сил земного тяжіння, з іншого — «розтягнення шкіри».

Але причина опущення м’яких тканин обличчя істотно більш багатогранна: це ще і зміни, що відбуваються з тканинами, розташованими під шкірою:

Лицьовий скелет. У нас змінюється прикус (зменшується його висота), виснажується кісткова тканина (змінюється розмір орбіти, ущільнюється вилична кістка, зменшується нижня щелепа і ін.).

М’язи і зв’язки — розтягуються і стоншуються, ефект сповзання м’яких тканин, «опущення обличчя»;

SMAS (Superficial Musculo Aponeurotic System поверхнева м’язово-апоневротична система) — структура, яка відповідає за гармонійний рух м’язів і шкіри; SMAS з плином часу втрачає свою еластичність, розтягується і, як наслідок, ми бачимо на обличчі горбки, ямки, борозни.

Підшкірна жирова клітковина і жирові компортаменти під дією гравітації переміщаються вниз, ці зміни помітні у вигляді жирових гриж і брилів в області овалу обличчя.

Сучасні підходи до корекції опущення (птоз) щік:

Час появи перших подібних змін залежить більшою мірою від генетичної схильності, частково від способу життя і стану шкіри.

Сучасні підходи до корекції опущення (птоз) тканин обличчя кардинально відрізняються від того, що пропонувала естетична медицина ще десять-п’ятнадцять років тому.

На сьогоднішній день косметологія, як наука розвивається дуже динамічно: розширюються її можливості, змінюються підходи до естетичної корекції. Розглядаючи старіння не тільки як зміну тонусу і рельєфу шкіри, але як втрату і розподіл об’ємів, косметологія доповнює свою стратегію 3D-моделюванням.

Волюметрична корекція обличчя передбачає переміщення і заповнення об’ємів м’яких тканин обличчя за аналогією з пластичною хірургією, при цьому на зміну редукції (видалення надлишків) тканин приходить їх переміщення. Більш того, волюмізуючі методи вже зазіхають на естетичну корекцію вікових дистрофічних змін кісткового скелета.

Що ж дозволяють на сьогоднішній день безопераційні методики омолодження?

  • підйом верхньої третини обличчя і рівня брів;
  • корекція периорбитальної області (надлишки шкіри, грижі верхніх / нижніх повік, корекція нсослізний борозни, об’єм кісткового краю орбіти);
  • моделювання об’ємів середньої третини обличчя (об’ємне моделювання щічно-виличної області, корекція носогубних складок, компенсація опущення брили щік і кутів рота);
  • корекція контурів нижньої щелепи (усунення брил, корекція об’єму і форми підборіддя, кута нижньої щелепи),
  • корекція форми носа;
  • корекція форми та об’єму губ.

На сьогоднішній день можливості сучасної естетичної медицини настільки значні, що радикальні методи корекції рис обличчя, такі як пластична операція, часто можна істотно відстрочити або уникнути зовсім.

Корекція опущення м’яких тканин обличчя є частою причиною звернення пацієнтів в лікувально-діагностичний центр «Сучасна дерматологія та хірургія» в Полтаві. Наявність можливості якісно виконати цілий спектр ефективних процедур, в тому числі інноваційних методик і технологій, дозволяє максимально успішно і безпечно досягти поставлених естетичних завдань.

З метою корекції опущення м’яких тканин обличчя в лікувально-діагностичному центрі «Сучасна дерматологія та хірургія» застосовуються такі методи:

Ін’єкційні методи:

1. Починаємо з відновлення глибоких шарів обличчя (заповнення сплощених кісткових структур, зміцнення зв’язкового апарату). Наша методика пропонує нехірургічну і безпечну корекцію (підтяжку) скул і щік, за допомогою процедури 3D-ліфтинг (підтяжка) обличчя препаратом Radiesse.

2. Контурна пластика (філери, об’ємне моделювання обличчя) займає центральне місце у відновленні, заповненні об’ємів обличчя. Ми застосовуємо препарати провідних світових брендів — Allergan (США), Q-Med (Швеція), Merz Pharma (Німеччина). Грамотне заповнення втрачених об’ємів верхньої, середньої третини обличчя, корекція підборіддя западин і опущених куточків губ — все це допомагає якісно вплинути на відновлення чітких контурів обличчя. Особливо варто підкреслити, що для досягнення якісного результату важливі кваліфікація персоналу (в лікувально-діагностичному центрі «Сучасна дерматологія та хірургія» дані процедури виконують лікарі, сертифіковані компаніями-виробниками препаратів) і дотримання стерильних умов (процедури виконуються в стерильних умовах , що неможливо якісно забезпечити «ні вдома, ні в перукарні»).

3. При надлишках підшкірної жирової клітковини успішно застосовується липолітична терапія — ін’єкційні препарати, що дозволяють руйнувати жирові клітини в місцях їх зайвого скупчення (друге підборіддя, брили).

4. Застосування препаратів ботулінічного нейротоксину (Botox, Dysport). Дана методика дозволяє досягти розслаблення певних груп м’язів, які підсилюють опущення м’яких тканин обличчя. Це дозволяє отримати покращення рис обличчя (підняти рівень брів, кінчика носа), розгладити лоб, зморшки міжбрів’я і очей, а також вертикальні тяжі шиї.

5. Плазмоліфтінг сприяє утворенню молодих клітин шкіри зі стовбурових клітин, росту мережі кровоносних судин і відновлення нормальних обмінних процесів в шкірі. При цьому фібробласти (клітини сполучної тканини, які розташовані глибоко в шкірі,) починають виділяти підвищену кількість колагену і еластину — білків, які забезпечують пружність шкіри. Це останнє досягнення вчених по омолодженню й оздоровленню шкіри обличчя — ін’єкції молодості власною плазмою, збагаченою тромбоцитами.

Нитяні методи корекції:

1. APTOS. Ефективною профілактикою і корекцією опущення м’яких тканин обличчя є нитки APTOS. Дана методика малоінвазивної підтяжки обличчя дозволяє змоделювати овал обличчя завдяки формуванню нового каркаса, який буде «тримати» тканини, не дозволяючи їм опускатися, формуючи глибокі зморшки і складки. Методика, що має невеликий реабілітаційний період, є досить ефективною при правильній оцінці показань до неї.

2. Тредліфтінг. Мезоніті. Дана методика підходить для будь-яких зон шкіри обличчя, шиї, а також для живота, сідниць, ніг і рук. За допомогою мезонітей можна прибрати зморшки, носогубні і лобові складки, вирівняти і підтягнути шкіру, поліпшити овал обличчя в цілому. Омолоджуючий ефект помітний після однієї процедури. Згодом, через приблизно два місяці, ефект стає ще більш помітним, оскільки сполучна тканина утворює природний підтримуючий каркас.

Апаратні методики:

Існуючі на сьогоднішній день апаратні методи, судячи з анонсу компаній виробників, повинні забезпечувати яскравий і швидкий ліфтинг тканин обличчя, напевно як і обіцянки етикеток на красивих і дорогих баночках крему з колагеном. Але цього не відбувається. Чуда-машини і чарівного крему ще немає. У вікових пацієнтів дійсно видимий ліфтинг тканин може мати місце тільки після ретельно спланованої і правильно проведеної ін’єкційної корекції обличчя досвідченим лікарем.

Процедури для профілактики птозу і зміцнення м’яких тканин обличчя у жінок з першими ознаками старіння:

1. Мікрострумова терапія з програмою лімфодренажу для усунення набряклості повік і обличчя, програмами тонізації і гідратації шкіри. Особливо процедура буде ефективна, якщо проводити її на сироватці з гіалуроновою кислотою.

2. Лазерне або фотоомолоджування, покращує стан шкіри, активує синтез колагену, усуває судинні зірочки обличчя і тіла, купероз обличчя, широкі пори, пігментацію.

3. Радіохвильовий ліфтіг, (друге підборіддя, овал обличчя). Це контрольований нагрів дерми електричним струмом високої частоти, що призводить до повної або часткової коагуляції колагену і еластину від впливу температури. При нагріванні волокна скорочуються, натягуючи шкіру, при цьому відбувається розгладження дрібних зморшок, скорочення шкіри.

4. Міостимуляція обличчя — процедура корекції м’язового тонусу обличчя, що дозволяє в короткий проміжок часу відновити, зміцнити й підтягти м’язи обличчя.

Адекватно підбираючи оптимальну методику в кожному конкретному випадку, іноді — грамотно комбінуючи, ми можемо досягти істотних результатів у корекції рис обличчя, відновлення контурів овалу обличчя без хірургічних втручань, піклуючись при цьому і про здоров’я і адекватне функціонування шкіри.

Визначитися з існуючими можливостями в естетичній медицині, скласти відповідний план роботи можливо в ході індивідуальної консультації з лікарем лікувально-діагностичного центру «Сучасна дерматологія та хірургія».