Прибрати целюліт, лікування целюліту, мезотерапія, ліфтинг, міостимуляція, карбоксітерапія

Конкретні причини утворення целюліту невідомі, є тільки сприятливі фактори: надлишкова жирова тканина, гормональні порушення в організмі жінки, судинні захворювання, погане кровопостачання проблемних зон, гіподинамія, хронічні інфекції, порушена робота кишечника, стреси, куріння, неправильне харчування і т. д.

Ліподистрофія вимагає грамотного, спеціального і, головне, своєчасного лікування. Це пов’язано з тим, що ігнорування профілактики і реабілітації патологічно зміненої жирової тканини може призвести до таких проблем, як: набряк ніг, «судинні» зірочки, варикозне розширення вен, дисфункції яєчників і т. д. Тому жирова тканина повинна бути здоровою і правильно функціонувати.

На сьогоднішній день корекцію фігури пропонують безліч салонів і медичних центрів, але ефективну антицелюлітну програму, спрямовану на нормалізацію ліпідного обміну, здатні запропонувати далеко не всі.

У лікувально-діагностичному центрі «Сучасна дерматологія та хірургія» , антицелюлітний курс передбачає комбінацію методів корекції фігури, тим самим забезпечуючи досягнення позитивного результату. Дана індивідуальна антицелюлітна програма складається лікарем з урахуванням стадії і форми целюліту, анамнезу пацієнта.

Лікувально-діагностичний центр «Сучасна дерматологія та хірургія» в Полтаві використовує найсучасніші та ефективні методи усунення целюліту:

1. Карбоксітерапія:

Сьогодні карбоксітерапія є лідируючою методикою в лікуванні всіх форм целюліту, вона набула великої популярності в естетичній медицині завдяки абсолютній безпеці і високої ефективності. Карбоксітерапія широко застосовується як в країнах Європи, так і в Росії і Україні.

Показання:

  • корекції вікових змін шкіри (поліпшується колір і підвищується пружність шкіри);
  • зменшує локальні жирові відкладення (друге підборіддя, талія, стегна);
  • целюлліт (зникає апельсинова кірка, виглажується і підтягується шкіра);
  • зміцнення судин (зникають судинні зірочки і ховаються великі вени, зникає набряклість і важкість у ногах).

2. Лікування целюліту за допомогою мезотерапії:

Мезотерапія особливо актуальна на 3-4 стадії целюліту, яка характеризується фіброзним зміною підшкірно-жирової клітковини, що тягне за собою порушення живлення тканин, венозний і лімфатичний застій.

Вибір лікарських препаратів залежить від проблеми шкіри, яку треба буде розв’язати, наявності показань і протипоказань і індивідуальних особливостей організму. Крім того, всі препарати для мезотерапії, це вже готові коктейлі відомих світових брендів, тому виробник гарантує відсутність алергічних реакцій і хорошу переносимість їх організмом.

Напрями мезотерапії:

Хімічна ліпосакція локальних жирових відкладень

Якщо ми за допомогою ліполітиків проводимо процедуру хімічної ліпосакції, то препарати вводяться безпосередньо глибоко в жирову тканину, викликають лізис певної кількості адипоцитів руйнування жирових клітин. Використовується для зменшення локальних жирових відкладень (друге підборіддя, жировий горб, складки живота і боків, надколінна область і стегна.)

До складу препаратів, як правило, входять: власне ліполітики і речовини, що прискорюють виведення продуктів розпаду жирових клітин, а також антиоксиданти.

За одну процедуру обробляються, як правило, невеликі ділянки локальних жирових відкладень (живіт, боки, надколінна або зовнішня поверхня стегон).

За 4-6 процедури дана зона помітно добре худне!

Ефект зберігається тривалий час, так як нові адипоцити в цій зоні вже не з’являться. Але при надмірному харчуванні інші адипоцити можуть сильно збільшуватися в розмірах, накопичуючи жир, і зіпсувати результат.

Антицелюлітна мезотерапія:

Рівномірно часто обколюють передню і задню поверхню стегон, сідниць, коліна, живіт, боки, навіть внутрішню поверхню плеча. Препарати вводяться на глибину 5-8 мм (рівень підшкірної жирової клітковини) з інтервалом між уколами 1-2 см, що максимально забезпечує високу концентрацію препаратів, рівномірно по всій поверхні оброблюваної зони.

До складу препаратів, як правило, входять:

  • речовини, які нормалізують обмін речовин в підшкірній жировій клітковині і регулюють обмін ліпідів;
  • судинні препарати, що відновлюють і покращують кровообіг підшкірної жирової клітковини;
  • ферменти, що усувають фіброзну тканину;
  • структуранти, що відновлюють і зміцнюють саму дерму шкіри.

Виконуються процедури 1 раз в тиждень, 10 процедур. Ефект зберігається 1 рік.

Ліфтингова мезотерапія:

Коли виражені такі ознаки целюліту, як в’ялість і провисання надлишків шкіри, або при різкому схудненні, або при вікових змінах шкіри стегон, сідниць, надколенної області, післяпологовий живіт.

В таких випадках рівномірно часто обколюють проблемні зони, і препарати вводяться на глибину 3-5мм (дермальний рівень) з інтервалом між уколув 1-2см, що максимально забезпечує високу концентрацію препаратів рівномірно по всій поверхні шкіри оброблюваної зони.

До складу препаратів, як правило входять: структуранти, які відновлюють і зміцнюють дерму шкіри, колаген, гіалуронова кислота, вітаміни і мікроелементи, а також судинні препарати, що відновлюють і покращують кровообіг шкіри.

Виконуються процедури 1 раз в тиждень, 10 процедур.

3. Апаратне ліпомоделювання і ліфтинг

Принцип роботи апарату Magic Pot заснований на синергії мультиполярної RF, вакууму і LED терапії.

Дана технологія на сьогоднішній день є лідируючий апаратної методикою лікування ліподистрофії і являє собою інноваційну безопераційну технологію, націлену на зменшення вмісту ліпідів в адипоцитах, поліпшення мікроциркуляції та лімфодренажу, а також на підвищення тонусу і еластичності шкіри.

Показання: корекція фігури і целюліту, підтяжка в’ялої шкіри (вікова шкіра, післяпологовий живіт), зменшення і ліфтинг другого підборіддя, активація синтезу колагену в шкірі.

4. Міостимуляція (зарядка для ледачих)

Проходячи по м’язах, імпульсні струми змушують їх скорочуватися в режимі підвищеної активності, як якщо б людина, наприклад, активно бігав або займався фітнесом. У міостімуляциі навіть є свої плюси перед звичайними заняттями спортом: вона дозволяє розробити такі групи м’язів, впливати на які за допомогою вправ практично неможливо через їх місця і глибини розташування.

5. Антицелюлітні обгортання і масажі

Обгортання і масаж це чудова процедура класичної косметології для догляду за шкірою в рамках комплексних програм по корекції фігури. Це приємна, але малоефективна процедура якщо застосовувати її без комбінації з більш результативними методиками описаними вище.

Лікувально-діагностичний центр «Сучасна дерматологія та хірургія» для ефективного лікування целюліту в своєму розпорядженні не тільки всією необхідною апаратурою і лікувальною косметикою, але і регулярно оновлює технічну базу і підвищує кваліфікацію лікарів відповідно до динамічним розвитком медицини в даному питанні.

Детальну консультацію, спрямовану на діагностику стану, визначення найбільш оптимального плану роботи по корекції липодистрофии Ви можете в ході лікарської консультації.