Ми переїхали на нову адресу: медичний центр "Сучасна дерматологія і хірургія", Полтава, вул. Сінна, 4/2
Русский РусскийEnglish English

медико-консультативний центр клініка "Дерматологія"

Лікування найпоширеніших захворювань шкіри в Полтаві

Покращити якість життя

Європейський підхід до лікування найпоширеніших захворювань шкіри відтепер і в Полтаві. Новий надсучасний медико-консультативний центр клініка "Дерматологія" вже розпочав свою роботу.

Ми раді запропонувати вам останні досягнення в дерматологічної науки у галузі діагностики та лікування хронічних дерматозів, в першу чергу таких, як хронічний псоріаз та дерматит та надати цілий спектр додаткових послуг щодо реабілітації таких пацієнтів.

Ми впевнені, що з нашою допомогою ви зможете позбавитись не тільки клінічних проявів хронічих дерматозів, а і покращити якість життя в цілому.

Європейський підхід

Для діагностики новоутворень шкіри в клініці застосовують дерматоскопію, яка дозволяє детально розглянути зміни форми і кольору тканин за рахунок багаторазового збільшення.

Серед послуг медичного центру і дерматокосметологія. Якщо ви хочете надати шкірі здоровий і сяючий вигляд, повернути час назад, відновити об'єм, втрачену пружність і еластичність шкіри, ми чекаємо вас в клініці "Дерматологія.

Комплексний європейський підхід у вирішенні будь-яких завдань в дерматокосметології. Співробітники клініки постійно підвищують професійну кваліфікацію на українських та міжнародних конференціях.

Перебіг та перспективи лікування псоріазу

Проблема постановки діагнозу

Найбільш загадкова і поширений недуги шкіри - псоріаз.

Про перебіг цього захворювання та перспективи лікування розповідає доктор медичних наук професор Костянтин Іщейкін.

Основними і першими проявами псоріазу є гіперемія шкіри, значне лущення та утворення псоріатичних бляшок різного розміру, які вкриті рожевими лусочками.

Але не треба забувати про те, що псоріаз може починатися із ураження суглобів, що відбувається в близько 15% випадків, а може бути на волосистій частині голови, може бути в ділянці геніталій, що не дає змогу лікарю завжди вчасно поставити правильний діагноз.

Не меншою проблемою є постановка діагнозу і у дітей, тому що на сьогодні псоріаз значно помолодшав. І якщо раніше лікарі відмічали піки збільшення зазворюванності у 20-30 років та менше у 60-70, то на сьогодні вони змінилися у бік помолодшання. Ми зустрічаємо пацієнтів з псоріазом в трьох, п'яти, восьмирічному віці. В цей час він може маскуватися під прояви алергодерматозів, грибкових захворювань, тощо.

При підозрі на будь-яке дерматологічне захворювання і в тому числі на псоріаз, перед тим, як починати лікування, обов'язково треба звернутися до фахівця. На сьогоднішній день розроблені сучасні алгоритми лікування псоріазу і основні моменти, які лікар та відповідно хворий повинні брати до уваги - це індивідуальний підхід в залежності від стадії перебігу захворювання, розповсюдженості. А якщо сказати зрозумілою мовою, то зважаючи на те, що у кожного хворого свій варіант псоріазу, то кожний хворий має отримати виключно свій варіант лікування.

Дослідження псоріазу останніх десятиліть призвели до появи нових високоефективних засобів і методів лікування середньої та важкої форм псоріазу.

На сьогодні профільні європейські клініки відмовились від гормональної терапії, яка має багато побічних ефектів, надавши перевагу цитологічним та імунномодулюючим препаратам.

Лікування псоріазу

Це препарати, які були винайдені на основі останнії імунологічних досліджень і можуть зв'язувати молекули, що впливають на розвиток захворювання та на певний час виводити їх із організму хворою людини, що дає змогу швидко побачити практично повне зникнення шкірних проявів захворювання.

Скільки буде триматись цей ефект буде залежати не т ільки від досвічених лікарів, але й від самих пацієнтів, бо ми знаємо, що на погіршення стану впливають ціла низка причин, що можуть бути в руках самих хворих: вживання алкоголю, стресові ситуації, хронічні перевантаження, зловживання жирною та висококалорійною їжею, супутні захворювання.

Необхідно відмітити дуже високу ефективність цієї групи препаратів у хворих із суглобною формою захворювання.

Повністю вилікувати псоріаз неможливо. Йдеться про стійку та довготривалу ремісію, уповільнення розвитку захворювання.

Що до легких форм псоріазу. У таких випадках застосовують місцеву зовнішню терапію: мазі креми, а також фізіотерапію. У комплексному лікуванні високоефективна фототерапія. Вузькохвильова фототерапія впливає на запальний процес в шкірі тільки на рівні поверхневого шару і не торкається судин, не впливає на клітини кровотворення, тобто практично не має негативних наслідків на організм людини і дозоване застосування, яке ретельно підібране лікарями, в залежності від типу шкіри, щодо чутливості до ультрафіолетового випромінювання, призначене в необхідній кількості, дає стійку і довготривалу ремісію.

Рекомендації від доктора медичних наук в галузі "Дерматологія".

Псоріаз - це захворювання абсолютно не заразне для оточуючих при статевих контактах, рукостисканнях, при використанні одного рушника, тощо. Краще лікувати захворювання на перших його проявах. Втрачений час може призвести до того, що псоріаз охоплює все більший відсоток шкірного покриву, іде на внутрішні органи і боротися з ним стає дедалі важче.

Ефективне лікування хвороб шкіри в Полтаві

Візити до дерматолога

Кількість звернень пацієнтв до лікарів різного профілю у тому числі і дерматологів зростає з року в рік. Серед об'єктивних причин, які називають спеціалісти, - підвищення знань українців щодо основних проявів дерматозів.

Профілактичні візити до лікаря-дерматолога стали частішими.

Клініка "Дерматологія" є універсальною клінікою в діагностиці та лікуванні захворювань шкіри. В клініці працюють провідні фахівці в галузі дерматології, які можуть надати консультації на високому європейському рівні, поставити діагноз та призначити лікування будь-яких захворювань шкіри.

Більшість діагностичних методик є неінвазивними, безболісними.

Лікування є не тільки ефективним, але й не

Краса Вашої шкіри

займає багато часу і не відриває пацієнтів від звичайного ритму життя.

18 травня Всесвітній день боротьби з меланомою. Піклуючись про Ваше здоров'я, клініка "Дерматологія" 15 по 18 травня провела дні діагностики новоутворень шкіри з використанням дерматоскопа.

Безкоштовно обстежувались родимки на можливість їхнього перетворення на злоякісні пухлини.

В клініці "Дерматологія" потурбуються не лише про здоров'я Вашої шкіри, а й про її красу. Для Вас працює дерматокосметолог.

Медико-консультативний центр клініка "Дерматологія"

м. Полтава, пров. Першотравневий, 5

Вперше у Полтавській області

Новий надсучасний медико-консультативний центр клініка "Дерматологія" вже розпочав свою роботу.

Лікування псоріазу

Про перебіг та перспективи лікування псоріазу розповідає доктор медичних наук професор Костянтин Іщейкін.

Клініка "Дерматологія"

Клініка "Дерматологія" може надати своїм пацієнтам лікування псоріазу на такому рівні, який би вони отримали в будь-якій клініці Європи.

Нові методи лікування

Дослідження псоріазу останніх десятиліть призвели до появи нових високоефективних засобів і методів лікування середньої та важких форм псоріазу.

Лікування хвороб шкіри

Кількість звернень пацієнтв до лікарів різного профілю у тому числі і дерматологів зростає з року в рік.

Медико-консультаційний центр "Дерматологія" © 2013 | Web-design | Статистика | Карта сайту