Позбутися темних кіл під очима

Темні кола під очима, вправи, косметика від темних кіл, синці під очима, лікування

Позбутися темних кіл під очима

Для усунення темних кіл під очима косметичною промисловістю створено чимало засобів. Зазвичай до складу таких продуктів входять речовини, які здатні поліпшувати мікроциркуляцію крові і відтік лімфи. До них відносять: екстракти бурих водоростей, кропиви, кінського каштану, готу коли, рускуса, понтійської іглиці, календули, медичної п’явки, вітаміни К і А.

Останніми роками на ринку косметичних засобів щоб позбутися темних кіл під очимаз’явилися такі інновації, як:

 • MDI Complex: в його склад входять хрящі акули, які містять морський глікозаміноглікан, ці компоненти сприяють пригніченню активності металлопротеінази (речовини, що руйнує колаген та еластин);
 • Препарати TETе Cosmeceutical: в їх склад входять олігопептідний комплекс і дріжджовий білок Saccharomyces Cerevisiae Extract, які здатні проникати глибоко в шкіру, прискорювати обмінні процеси, збагачувати тканини киснем, зменшувати проникність капілярів і сприяти нормалізації мікроциркуляції і відтоку лімфи;
 • Ridulisse З: до складу цього розчину входять активні молекули з фракцій соєвих бобів, які сприяють ущільненню, відновленню, освітленню та захисту шкіри в периорбітальній області за рахунок посилення метаболізму фітобластів.

Пам’ятайте, що темні кола під очима не завжди вказують на неправильний спосіб життя і можуть бути симптомами серйозних захворювань! Якщо нормалізація режиму сну, харчування і праці, відмова від шкідливих звичок і застосування косметичних і народних засобів не усунули ці неприємні прояви, необхідно звернутися до лікаря і встановити причину їх появи. У таких випадках тільки лікування основного захворювання допоможе вам позбавитися від темних кіл під очима і поверне вам здоров’я і красу.

До якого лікаря звернутися щоб позбутися темних кіл під очима

При появі темних кіл під очима слід звернутися до терапевта і виключити захворювання внутрішніх органів. Якщо людина соматично здорова, позбутися від цього симптому йому допоможуть косметолог, дерматолог. Якщо ж з’ясується, що темні кола — прояв захворювання, потрібна консультація профільного спеціаліста: нефролога, гепатолога, інфекціоніста, гастроентеролога, стоматолога, ендокринолога, кардіолога, гематолога, ЛОР-лікаря і інших.

Косметичні засоби, які вирішують проблему кіл під очима

 • Зазвичай до складу таких косметичних засобів, входять інгредієнти, які покращують циркуляцію крові та лімфатичної рідини: иглица, рускус, кола, кінський каштан, кропива та ін.
 • Користуйтеся спеціальними косметичними засобами для маскування темних кіл під очима, наприклад, використовуйте консилер. Виберіть кремообразний консилер з рудуватим або жовтуватим відтінком, він добре маскує синяву під очима. Так само він повинен мати легку текстуру і не повинен сушити шкіру.
 • З останніх новинок сенсаційний крем Hylexin — ефективно вирішує проблему темних кіл під очима, зміцнює стінки капілярів.

Кращі косметичні засоби від кругів під очима

 • Гель проти темних кіл і набряків навколо очей Gel Contour des Yeux, Clarins;
 • Сироватка для контуру очей проти темних кіл і набряків Dark Circles Relief and De-Puffing Eye Serum, Darphin;
 • Маска для контуру очей з клітинним комплексом Cellular Vital Eye Mask, La Colline;
 • Крем для області навколо очей Eye Cream Smooth Pure Perfection 100 N, Medical Beauty Research;
 • Крем для шкіри навколо очей від темних кіл Anti-Dark Circles Eye-Cream, Shiseido;
 • Крем для шкіри навколо очей проти припухлостей і темних кіл All About Eyes Rich, Clinique;
 • Коректор темних кіл під очима Eye Tonic, Chane;l
 • Крем для шкіри навколо очей Алмаз Eye Contour, Gemology.

Також пропонємо Лазерне шліфування темних кол під очима

«ДермКом»  дерматологічне відділення клініки Coolaser Clinic в Києві допоможе позбутися темних кіл під очима