Випадіння волосся є природним фізіологічним процесом, якщо на місці, де випала волосина, через деякий час виростає нова, це служить ознакою нормальної життєдіяльності волосяного фолікула.
1. Нерубцева алопеція:
2. Рубцева алопеція (випадіння волосся при червоному плоскому лишаї, червоний вовчак, осередкової склеродермії та інших захворюваннях шкіри).
Найбільш поширеною формою алопеції є андрогенетична алопеція, яка вражає представників обох статей. Причиною може бути підвищений рівень андрогенів (тестостерон, дигідротестостерон) і їх вплив на волосяний фолікул, або підвищена чутливість даних волосяних фолікулів до нормальної (фізіологічної) концентрації андрогенів в крові.
Дифузне випадіння волосся може бути спровоковано рядом специфічних причин, в числі яких вплив курсу хіміотерапії, радіації, токсичних з'єднань (ртуть, миш'як і ін.). Також дифузна алопеція може бути формою осередкової алопеції, яка, як правило, локалізована, але іноді має дифузний характер. В цьому випадку мішенню нашого власного імунітету є волосяний фолікул. Істотним провокуючим фактором у розвитку дифузного випадіння волосся є важкі гарячкові стани, пологи, травми, втрати крові, кардинальні дієти, важкі емоційні переживання, порушення гормонального фону. Дифузна алопеція може вдруге супроводжувати будь важке захворювання внутрішніх органів.
Суть методики проста: лікування випадіння волосся методом введення власної плазми є найефективнішою процедурою на сьогоднішній день в боротьбі з алопецією. Жінкам і чоловікам плазмоліфтинг може допомогти не облисіти. Якщо лисина гладка і вже давня, знову шевелюра, звичайно, не виросте. Але те волосся, котре збиралося випасти, довго ще не випаде. Тобто, процес облисіння плазмоліфтинг дуже сильно уповільнює, навіть тоді, коли причину алопеції усунути неможливо (гормональні дисфункції).
Випадіння волосся значно знижується вже після першої процедури. А до кінця 46 процедури відзначається відростання нового волосся, загальне зміцнення волосся і поява блиску. Дані спостереження підтверджуються при дослідженні щільності і діаметра волосся.
Це єдина високо результативна процедура при андрогенному чоловічому облисінні!
Мезотерапевтичне лікування волосистої частини голови проводиться за допомогою професійних коктейлів з активних поживних і стимулюючих речовин, спільна дія яких потенціює зростання і покращує структуру волосся за рахунок поліпшення постачання в волосяний фолікул відсутніх поживних інгредієнтів.
Істотний ефект також досягається за рахунок поліпшення мікроциркуляції в зоні волосяного фолікула. В склад мезотерапевтичних препаратів найчастіше входять такі активні речовини, як фактори росту ендотелію судин, фібробластів, інсуліновий фактор росту, коензим Q-10, пептид міді, цинку та інші речовини, вітаміни і амінокислоти. При своєму оптимальному поєднанні вони надають комплексний оздоровчий вплив на шкіру голови і структуру волосся.
Найбільш важливим для нас є те, що під дією СО2 відбувається посилення вироблення компонентів міжклітинного матриксу, фібронектину, гіалуронової кислоти, амінокислот і полісахаридних комплексів, оновлення колагенової структури шкіри.
Завдяки множинним проколам дермапена стимулюється регенерація і зміцнення волосяних фолікулів. Крім того, під час і після проведеної процедури в шкіру через мікроканали активно проникає цільовий косметичний і лікувальний засіб (мезопрепарат), спрямований на вирішення конкретного завдання.
1) Виключити шампуні з лаурилсульфатом, який пересушує вососся і робить його ламким і тьмяним, має токсичну дію на волосяні фолікули і шкіру в цілому. Мити волосся лікувальними шампунями не частіше 2 разів на тиждень.
2) Використовувати живильні маски, бальзами, масла та спреї з аргановою і іншими оліями, які сприяють як оздоровленню шкіри голови, так і обволіканню волосся по всій довжині і перешкоджають ламкості і руйнуванню структури волосся.
3) У домашньому використанні для поліпшення кровообігу добре застосовувати Дарсонваль.