Ми переїхали на нову адресу: медичний центр "Сучасна дерматологія і хірургія", Полтава, вул. Сінна, 4/2
Русский РусскийEnglish English

Я хочу прибрати зморшки, в'ялість, пітливість, целюліт:

Записатись на прийом
Адреса клініки, графік прийому
Консультації з приводу діагностики та лікування,  допомога по вибору клінік в Ізраїлі
Акції для наших клієнтів!

Акції для наших клієнтів!

Знижки на апаратні методики!

Продаж подарункових сертифікатів!

Знижка до Дня народження або масаж обличчя в подарунок!

Знижка на обстеження новоутворень шкіри!

Та багато іншого на сторінці "Акції"

Опущені кути губ

Опущені кути рота найбільш видає вікова особливість старіння шкіри на обличчі після 35 років. Коли ми бачимо опущені кути губ і обвислі щоки, то розуміємо, що ці зміни є з одного боку результатом впливу сил земного тяжіння, з іншого - «розтягнення шкіри» за рахунок змін в тканинах, розташованими під шкірою.

Пітливість. Гіпергідроз

Лікування гіпергідрозу. Усунення потовиділення на 8-12 місяців Ботоксом 100 од або Диспортом 300 од. Зменшення потовиділення на кілька місяців!

Пігментні плями

Це можуть бути плями на місці сонячних опіків, які вже зажили, або потемнілі ділянки шкіри в наслідок мутагенних порушень в роботі меланоцитів після надмірної інсоляції. У медико-консультативному центрі клініка "Дерматологія" представлені косметичні процедури, які дають найкращий ефект при різних видах гіперпігментації.

В'ялість шкіри шиї і декольте

Дбати про шкіру шиї і декольте потрібно починати заздалегідь, десь після 25 років. Отже, щоб тримати ситуацію в своїх руках, слід вчасно вживати необхідних заходів. В медико-консультативному центрі клініка "Дерматологія" запропонують Вам різні методики догляду за шкірою зони декольте і шиї.

Опущення щік

Нерівний контур овалу обличчя, обвислі щоки, поглиблення носогубних складок, опущення рівня брів і нависання повік - результат комплексної дії сил природного характеру і вікових змін структури шкіри.

Випадіння волосся. Алопецію

Медико-консультативний центр клініка "Дерматологія" в Полтаві пропонує комплексні методи лікування випадіння волосся жінкам і чоловікам. Плазмоліфтінг, карбоксітерапія і мезотерапія можуть допомогти припинити облисіння.

Целюліт

У медико-консультативному центрі клініка "Дерматологія" в Полтаві антицелюлітний курс передбачає комбінацію апаратних та ін'єкційних методів корекції фігури, тим самим забезпечуючи досягнення позитивного результату. Індивідуальна антицелюлітна програма складається лікарем з урахуванням стадії і форми целюліту, анамнезу пацієнта.

Слізні борозни

Мішки під очима - причин у цього неприємного з естетичної точки зору явища досить багато. Істотний естетичний результат можуть такі косметологічні процедури.

Зморшки

Зморшки - видимі складки шкіри, що виникають в результаті надмірної активності мімічних м'язів, втратою шкірою еластичності, пружності та інших причин. Еластичність шкірі надають волокна колагену, а пружність - розташовані між ними молекули гіалуронової кислоти.

Медико-консультативний центр клініка "Дерматологія" має в своєму розпорядженні найбільш ефективні методикіи корекції зморшок.

Жирові відкладення

Інтраліпотерапія Аквалікс (Aqualyx®) - процедура корекції локальних жирових відкладень за допомогою ін'єкцій спеціального препарату в проблемні зони.

Об'єми локальних жирових відкладень значно зменшуються вже після першої процедури, при цьому шкіра і м'язова тканина не пошкоджуються.

Темні кола під очима

Для усунення темних кіл під очима косметичною промисловістю створено чимало засобів. Зазвичай до складу таких продуктів входять речовини, які здатні поліпшувати мікроциркуляцію крові і відтік лімфи. До них відносять: екстракти бурих водоростей, кропиви, кінського каштана, готу коли, рускуса, понтійської іглиці, календули, медичної п'явки, вітаміни К і А.

Носогубні складки

Контурна пластика препаратами на основі гіалуронової кислоти дозволяє ефективно вирішувати проблему глибоких носогубних складок і заломів шкіри в області щік. Препарати Рестилайн, Суржідерм, Ювідерм, Тіосіаль і методика їх введення сертифіковані, що дозволяє гарантувати кожному пацієнту безпеку процедури і її максимальну ефективність в медико-консультативному центрі клініка "Дерматологія" в Полтаві.

Корекція овалу обличчя

На сьогоднішній день можливості сучасної естетичної медицини настільки значні, що радикальні методи корекції рис обличчя, такі як пластична операція, часто можна істотно відстрочити або уникнути зовсім.

Ускладнення естетичних процедур

Чим більше ми дізнаємося про косметологію, тим зрозуміліше, що це ГАЛУЗЬ МЕДИЦИНИ з усіма позитивними в негативними наслідками.

Старіння шкіри рук

У справі омолодження рук пластичні хірурги майже безсилі. Вони намагалися підтягувати тонку зайву шкіру, яка утворюється на руках з віком, але розрізи на руках заживають у багато разів гірше, ніж в області обличчя. І від подібних операцій практично відмовилися. Тому найбільш дієвими залишаються тільки косметологічні процедури.

Медико-консультаційний центр "Дерматологія" © 2013 | Web-design | Статистика | Карта сайту