Усунення зморшок на обличчі

Як прібраті зморшки на обличчі

Зморшки на обличчі це — видимі складки шкіри, що виникають в результаті надмірної активності мімічних м’язів, втратою шкірою еластичності, пружності та інших причин. Еластичність шкірі надають волокна колагену, а пружність — розташовані між ними молекули гіалуронової кислоти.

Види зморшок:

1. Мімічні — виникають і помітні тільки під час скорочення мімічних м’язів обличчя, в спокійному стані обличчя мімічні зморшки розправляються і їх не видно, утворюються вже в молодому віці.

2. Статичні — ті зморшки, які зберігаються на шкірі і в спокої, без участі міміки.

Найбільш схильні до формування мімічних зморшок ділянки обличчя — лоб, міжбрів’ї, зона навколо очей. Як це виглядає? Горизонтальні складки в області чола є наслідком скорочення лобового м’яза, що допомагає нам дивуватися. Вертикальні складки між бровами утворюються внаслідок роботи вже трьох м’язів, що забезпечують нам можливість «насупитися».

Основними причинами появи зморшок є:

1. Активне скорочення певної групи м’язів обличчя.

2. Вікові зміни шкіри (її стоншення, збільшення площі через розтягнення, зниження тургору і еластичності).

3. Далі з віком, якщо Ви нічого істотного з цими змінами не робите, приєднується гравітаційний птоз (опущення м’яких тканин обличчя), тоді зморшки переходять в складки.

З огляду на різнобічність причин, що ведуть до появи мімічних і, як наслідок, статичних зморшок на обличчі «універсального рецепту» їх корекції на сьогоднішній день немає. При цьому багатогранні можливості сучасної естетичної медицини дозволяють повністю «стерти сліди часу», повертаючи хід часу назад.

«ДермКом»  дерматологічне відділення клініки Coolaser Clinic в Києві має в своєму розпорядженні найбільш ефективні методики корекції зморшок:

1. Пам’ятайте про те, що золоті маски і дуже дорогі креми з колагеном, а також професійні косметологічні дії і навіть апаратні методики дуже добре зволожують і доглядають за шкірою, але зморшки не усувають, тому дані процедури в розділі «зморшки» ми не пропонуємо.

2. Навіть найглибші зморшки і складки (міжбровні, носогубні, складки від куточків рота до підборіддя, опущені кути рота і ін.) ми усуваємо за одну процедуру за допомогою контурної пластики. Результат відразу на кушетці, ще не встигло пройти почервоніння шкіри від проколу голкою, а зморшки вже немає. Гіалуронова кислота — найбезпечніший препарат для шкіри. Результат від процедури тримається близько року, якщо звичайно використовувати брендові препарати. Далі філлер розщеплюється ферментами, які присутні в нашому організмі, і зморшка знову з’являється. Якщо Ви хочете, то через рік повторюєте на цю процедуру, якщо ні, то Ваші зморшки потихеньку знову проявляються, але вони будуть менш виражені ніж до лікування, так як філлер на основі гіалуронової кислоти не тільки заповнює зморшку, але ще і активує синтез колагену в цій ділянці, тому коли йде гіалуронова кислота залишається прошарок власного колагену.

3. Для того, щоб повністю усунути мімічні зморшки чола, міжбрів’я і очей, в першу чергу необхідно впливати на причину, а причина надлишкова міміка, тому для повного результату необхідно зменшити міміку за допомогою ін’єкції ботулотоксину типу А: Botox (Allergan, США), Dysport (Ipsen, Франція) , які тимчасово усувають надмірну активність мімічних м’язів і, тим самим, зменшують видимість зморшок, формують правильний стереотип мімічного реагування.

4. Після того, як усунена надмірна міміка області чола, міжбрів’я і очей, ми приступаємо до усунення малюнків на шкірі у вигляді тонких смуг, які залишилися від зморшок в цих зонах. Можна обійтися без ботулотоксину, якщо міміка не надто виражена і зморшки тільки намітилися.

Для усунення тонких і поверхневих зморшок ми застосовуємо такі процедури:

  • Біоревіталізація шкіри гіалуроновою кислотою. Одна молекула гіалуронової кислоти притягує тисячу молекул води, якщо її пити звичайно. За рахунок поліпшення гідратації глибоких шарів шкіри тонкі зморшки, в’ялість і сухість значно зменшуються. Рекомендується курс: 4 процедури з інтервалом 2 тижні, далі, за станом шкіри і способу життя Ви можете приходити на підтримуючу процедуру 1 раз в 3-4 місяці.
  • Біорепарація шкіри пептидами (Meso-Wharton Р199 ™) для пацієнтів після 40 років. Відбувається підвищення тургору, розгладження дрібних зморшок, поліпшення контурів обличчя, зниження вираженості гіперпігментації і в’ялості шкіри.
  • Якщо багато дрібних зморшок і превалює в’ялість шкіри, ми рекомендуємо дуже популярну процедуру плазмоліфтинг. Внутрішньошкірне введення плазми багатої тромбоцитами — PRP, дає можливість синтезу в шкірі власної гіалуронової кислоти, а також колагенових і еластинових волокон. Шкіра вигладжуєтся і підтягується, ефект помітний з першої процедури. Рекомендується курс: 4 процедури з інтервалом 2 тижні, далі, за станом шкіри і способу життя Ви можете приходити на підтримуючу процедуру 1 раз в 3-4 місяці.
  • Якщо причиною утворення зморшок є не міміка, а сповзання м’яких тканин вниз, то показана процедура 3D-Ліфтин Radiesse, за допомогою якої лікар підніме щоки і відтворить трикутник молодості.

Для того, щоб оновити поверхню шкіри, усунути пігментацію і сліди від зморшок у вигляді тонких смуг, ми застосовуємо:

  • Хімічні пілінги поверхневі, серединні і глибокі (для ліфтингу шкіри і гладкості);
  • Шліфування (при рубцях постакне і кісетних зморшках над верхньою губою).

Рекомендується курс: від 4 до 10 процедур 1 раз в тиждень, тільки в холодну пору року, весь час користуватися сонцезахисним кремом, після останньої процедури тільки через 1 місяць можна гуляти на сонці.

Для профілактики утворення зморшок можна застосовувати процедури, що поліпшують стан шкіри:

  • Мікрострумова терапія покращує мікроциркуляцію шкіри, надає протинабряковий ефект, особливо області повік, підвищує тонус і пружність шкіри.
  • Безін’єкційна мезотерапія апаратне введення в шкіру сироваток з гіалуроновою кислотою, надає глибоке зволоження та живлення, показана для сухої шкіри.
  • Фотоомолодження покращує стан шкіри при розацеа, судинних змінах на обличчі, пігментації, в’ялості шкіри.
  • Мезоніті зморшки не усувають, але прокладена сітка ниток під шкірою буде зміцнювати і підтягувати дану область (наприклад: овал обличчя, лоб).

Слід розуміти, що корекцію зморшок на обличчі доцільно здійснювати комплексно, поетапно і індивідуально. Як, чим і з чого почати підкаже Вам наш досвідчений лікар дерматолог-косметолог на консультації. Тільки такий підхід вирішення даної проблеми забезпечить чудовий результат.