Лікування облисіння

Ефективне лікування облисіння в Києві

Велика кількість людей страждає підвищеним випаданням волосся. Напевно не було людини, якій хоч раз в житті не здалося що у нього надмірно «лізуе волосся». Але процес випадіння волосся абсолютно природний, старе волосся звільняє дорогу новому. Тому головне — відрізнити фізіологічну втрату волосся від патологічної, тієї, яка настає внаслідок хвороби

Як відрізнити нормальне випадання волосся від патологічного облисіння

Вважається нормою випадання близько 100 волосин на добу. Але складно на практиці визначити яка кількість волосин дійсно випадає у конкретної людини, не кажучи вже про те, що цей показник досить умовний для однієї людини 80 волосків в день може бути занадто багато, а для іншої 120 — абсолютно в межах норми. Для встановлення факту наявності облисіння / алопеції вкрай важливо знати процентне співвідношення волосся у фазі росту (анаген) і у фазі спокою (телоген). Це набагато важливіше, ніж просто знати, скільки волосся втрачає людина на день.

Як проводиться лікування облисіння

Для ефективного лікування патології потрібно також визначити його тип, наприклад дифузне телогенове облисіння або андрогенетичне облисіння . У цьому допоможе метод діагностики фототріхоскопія. Це єдиний метод, який дає можливість отримати об’єктивну картину стану волосся, а також допоможе контролювати ці показники в динаміці.

Можна витратити багато грошей на косметичні засоби, шампуні та ампули, що не дадуть очікуваного результату, якщо до кінця не розібратися в причинах виникнення облисіння. Для визначення ефективності або неефективності лікування потрібний достовірний контроль показників росту волосся, на які впливає це лікування.

Лікувально-діагностичний центр ДермКом спеціалізується на комплексній терапії облисіння і допомагає своїм пацієнтам тримати хворобу під контролем.