Фототерапія псоріазу


Вузькоспектральна УФБ фототерапія з довжиною хвилі 311нм
Найбезпечніший і сучасний метод лікування псоріазу — це вузькоспектральна УФБ фототерапія з довжиною хвилі 311нм. Даний метод фототерапії зручний і безпечний для пацієнта, особливо у разі тривалого застосування, так як практично відсутній ризик розвитку новоутворень шкіри. Фототерапія — це безпечний і надійний метод, який ефективно допомагає більшості пацієнтів при псоріазі.

Як діє фототерапія при псоріазі?

Фототерапія має місцеву імуномодулюючуі протизапальну дію, а також гальмує прискорений поділ клітин шкіри, який спостерігається при псоріазі.

Який вид фототерапії найефективніший в лікуванні псоріазу?

В останні 20 років, для лікування псоріазу в переважній більшості випадків стали використовувати вузкоспектральний ультрафіолет Б з довжиною хвилі 311нм. Цей спектр УФ не тільки найефективніший в плані лікування псоріазу, але також найбезпечніший для людини. У світлі лікувальних ламп фірми Філіпс виключили шкідливу частину ультрафіолету, яка викликає виражене почервоніння і може стати причиною раку шкіри.

Скільки процедур потрібно на курс лікування псоріазу?

Для лікування псоріазу потрібно в залежності від форми захворювання від 12-15 до 25-30 процедур. У середньому 20 процедур достатньо для досягнення ремісії у більшості випадків.

Як часто проводяться процедури? Скільки разів на тиждень?

Процедури при псоріазі проводяться 3-4 рази на тиждень до досягнення вираженої ремісії. Після цього, при необхідності можлива підтримуюча терапія 1 раз на тиждень.

Коли я побачу ефект від лікування?

Як правило, початковий ефект від лікування помітний вже після 2-3 процедур. Але ми рекомендуємо пацієнтам оцінку ефекту після 2 тижнів лікування. Це пов’язано з тим, що спочатку курсу дози ультрафіолету нижче, і далі поступово наростають.

Чи можна відразу почати лікування з високих доз ультрафіолету?

Починати лікування з високих доз ультрафіолету не припустимо. Навіть, незважаючи на той факт, що вузькоспектральний ультрафіолет переноситься організмом відмінно, у високих дозуваннях на непідготовлену шкіру він може викликати опік і загострення хвороби. Тому курс фототерапії починається з невеликих дозувань УФ, які з кожною процедурою збільшуються.

«ДермКом»  дерматологічне відділення клініки Coolaser Clinic в Києві спеціалізується на комплексній терапії псоріазу та допомагає своїм пацієнтам тримати хворобу під контролем.