Ми переїхали на нову адресу: медичний центр "Сучасна дерматологія і хірургія", Полтава, вул. Сінна, 4/2
Русский РусскийEnglish English

Лікування мікозів, натоптишів, підошовних бородавок, мозолів

Лікування мікозів, натоптишів, підошовних бородавок, мозолів

Подологія (подіатрія)

Подіатрія або Podiatric медицина, це галузь медицини, присвяченої вивченню діагностики та медикаментозного і хірургічного лікування захворювань стопи, щиколотки і нижньої кінцівки. Термін Подіатрія ввійшов у вжиток на початку 20-го століття в Сполучених Штатах і в даний час використовується в усьому світі.

Мозолі і натоптиші

Мозоль - невелике хворобливе ущільнення шкіри з чіткими, найчастіше округлими обрисами. Як правило, мозолі виникають на п'ятках та пальцях ніг.

Мозолі бувають сухими і мокрими. У місцях мокрих мозолів проступає кров, а з часом накопичується рідина - результат пошкодження тканин. Такі мозолі треба обробляти антибактеріальним засобом і лікувати як дрібні рани або порізи. Згодом мокрі мозолі можуть трансформуватися в сухі, мають глибокий стрижень.

Натоптиші - це ущільнення ороговілої шкіри підошви без стрижня (на відміну від проникаючих сухих мозолів або підошовних бородавок), які при ходьбі завдають сильний біль і печіння.

Утворенню мозолів і натоптишів сприяє в першу чергу вузьке взуття, яке натирає ногу, а також довга ходьба або тривале стояння на ногах.

Лікування натоптишів в клініці

У клініці "Дерматологія" використовують три методи лікування:

  • за допомогою рідкого азоту;
  • лазерним видаленням;
  • способом, який називають «висвердлювання».

Рідкий азот заморожує ороговілу ділянку і дозволяє без проблем видалити її. Найчастіше цю методику застосовують для лікування мозолів і підошовних бородавок. Лазерний промінь діє зовсім за іншим принципом, він розм'якшує шкіру і шліфує її, видаляючи мертві шари.

Так само використовують спеціальний апарат, який шліфує мозолі і сухі натоптиші, але ця процедура відноситься, скоріше, до косметичних.

Видалення таких наростів в клініці вважається необхідним тільки в тому випадку, якщо натоптиші і мозолі є хронічними або ж якщо утворився найрідкісніший вид - натоптиш зі стрижнем. У всіх інших випадках краще уникнути настільки серйозних процедур.

Клініка "Дерматологія" спеціалізується на лікування мікозів, натоптишів, підошовних бородавок і мозолів.

Записатись на прийом
Адреса клініки, графік прийому
Консультації з приводу діагностики та лікування,  допомога по вибору клінік в Ізраїлі
Акції для наших клієнтів!

Акції для наших клієнтів!

Знижки на апаратні методики!

Продаж подарункових сертифікатів!

Знижка до Дня народження або масаж обличчя в подарунок!

Знижка на обстеження новоутворень шкіри!

Та багато іншого на сторінці "Акції"

Медико-консультаційний центр "Дерматологія" © 2013 | Web-design | Статистика | Карта сайту