Ми переїхали на нову адресу: медичний центр "Сучасна дерматологія і хірургія", Полтава, вул. Сінна, 4/2
Русский РусскийEnglish English

Філлери і біоревіталізанти лабораторії Teoxane під маркою TEOSYAL

Філлери і біоревіталізанти лабораторії Teoxane під маркою TEOSYAL

Філлери і біоревіталізанти TEOSYAL (опис препаратів)

Продукти лабораторії Teoxane під маркою TEOSYAL дають можливість безпечно і ефективно проводити поєднання естетичних процедур в складі anti-age програм для шкіри обличчя:

 • Контурне моделювання: ultimate, ultra Deep, Kiss, Deep lines, Global Action, Firsl lines
 • Мезотерапевтичні препарати для біоревіталізації: Meso, Mesoexpert, Redensity I
 • Активізацію клітинного оновлення: пілінги Teosyal
 • Косметичний догляд між процедурами: космецевтіка Teosyal Сosmeceutical

Лабораторія TEOXANE була створена в Женеві в 2003 р. Сьогодні компанія займає міцну позицію на світовому ринку в області створення результативних, абсолютно нешкідливих препаратів високої якості для естетичної медицини.

Препарати дозволяють усунути зморшки, рубці і шрами, скоректувати форму та об'єм губ, змінити овал обличчя і т.д. Результат від використання продуктів TEOSYAL зберігається на термін до 9-15 місяців. Сучасні гіалуронові гелі TEOSYAL виробляються на основі 100% гіалуронової кислоти нетваринного походження (в концентрації до 25 мг/г).

Препарати TEOSYAL містять низький рівень білка (менше ніж 5 μg/g), тому абсолютно безпечні. Ризик виникнення реакції гіперчутливості до засобів даної лінійки мінімальний. Препарати біосумісні і повністю розсмоктуються з плином часу.

Мезотерапія це ін'єкційний метод естетичної медицини, завданням якого є поліпшення якості шкіри. При цьому використовується гіалуронова кислота (ГК) як один з найефективніших речовин для регенерації. Мезотерапевтичне введення гіалуронової кислоти носить власну назву біоревіталізація.

Чому гіалуронову кислота не застосовують поверхнево

При поверхневому нанесенні гіалуронова кислота не потрапляє в шкіру, так як має велику молекулярний вагу. Не забезпечують її інтенсивне проникнення і фізіотерапевтичні методи. Єдиним ефективним способом є внутрішньошкірні ін'єкції, що дозволяють доставити гіалуронову кислоту в шкіру.

Ефекти мезотерапії

Для біоревіталізації використовується неретікулярна гіалуронова кислота. Це означає, що її параметри повністю відповідають параметрам власної гіалуронової кислоти шкіри. Завдяки цьому мезотерапія відновлює структурні елементи шкіри та її здатність утримувати вологу, підсилює антиоксидантні властивості, що візуально проявляється як поліпшення тонусу і сяйва, розгладження зморшок, усунення пігментації і т.д. У гамі TEOSYAL для процедур мезотерапії пропонується препарат гіалуронової кислоти TEOSYAL Meso.

Препарати останнього покоління

Ще більш просунуту дію на шкіру мають комплексні препарати. Вони поєднують в собі висококласну біосінтезовану гіалуронову кислоту, спеціально підібрану по біохімічним параметрам для внутрішньошкірного введення, і комплекс з вітамінів, коеферментів і мінералів. Одним з найвідоміших препаратів для біоревіталізації в світовій естетичній практиці є TEOSYAL PureSense Redencity {I}. Він відновлює здатність шкіри відбивати світло, стимулює синтез колагену, зволожує і зміцнює шкіру.

Філлери для контурної пластики TEOSYAL

Філлери (від англ. to fill - заповнювати) препарати, що вводяться шляхом ін'єкцій і призначені для точкового відновлення втраченого об'єму, процедури контурної пластики і корекції носо-губних складок. Філлери гіалуронової кислоти є біосумісними зі шкірою, що забезпечує безпеку контурної корекції.

Філлери TEOSYAL виробництва швейцарської лабораторії TEOXANE створені на основі гіалуронової кислоти нетваринного походження. В даний час продукти компанії TEOXANE представлені більш ніж в 90 країнах світу і входять в трійку лідерів на ринку дермальних філерів. Три основні характеристики, що гарантують чудову якість препаратів TEOSYAL:

 • ЕФЕКТИВНІСТЬ
 • БЕЗПЕКА
 • ТРИВАЛИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Гель TEOSYAL RHA 1, 2x1мл

Інноваційний філлер на основі пружно] гіалуронової кислоти, який розроблений для роботи з рухомими ділянками обличчя.

Гель TEOSYAL RHA 4, 2x1 мл

Інноваційний філлер на основі пружної гіалуронової кислоти, який розроблений для роботи з рухомими ділянками обличчя.

Гель TEOSYAL RHA 3, 2x1мл

Інноваційний філлер на основі пружної гіалуронової кислоти, який розроблений для роботи з рухомими ділянками обличчя.

Гель TEOSYAL RHA 2, 2x1мл

Інноваційний філлер на основі пружної гіалуронової кислоти, який розроблений для роботи з рухомими ділянками обличчя.

TEOSYAL PureSense ultra Deep, 2 x 1,2 мл

М'яке моделювання. Контурне відновлення скул, обличчя. Природне збільшення губ.

TEOSYAL PureSense Redensity II, 2 х 1 мл

Прогресивний гель, спеціально розроблений для корекції носослізної борозни і темних кіл під очима.

TEOSYAL PureSense 30G Global Action, 2 х 1 мл

Для заповнення лінійних і шкірних зморшок, контурної пластики носогубних складок слабкої та середньої вираженості.

PureSense Deep lines/TEOSYAL Deep lines, 2 х 1 мл

Інтенсивне наповнення. Глибоке відновлення. Препарат для контурної пластики дозволяє прибирати носогубні складки і глибокі зморшки.

TEOSYAL 30G Touch Up, 2 x 0,5 мл

Додатковий об'єм. Препарат дозволяє усунути шкірні та лінійні, а також носогубні складки.

TEOSYAL PureSense ulTIMATE

Інтенсивний об'єм. Філер для контурної пластики покращує контури обличчя і створює об'єм всього за одну процедуру.

TEOSYAL KISS

Препарат використовується для контурної корекції і збільшення об'єму губ, відновлення нормального рівня зволоженості і заповнення зморшок в куточках рота.

TEOSYAL First lines

Корекція перших зморшок-ліній.

Призначення:

Препарати для контурної пластики дозволяють отримати наступні результати:

 • відновлення втрачених або відсутніх об'ємів в області зморшок, пластика носогубних складок, губопідбородочних, міжбрівних, параорбітальних, періоральних та ін.;
 • корекція форми та об'єму губ, підйому куточків рота;
 • надання об'єму вилицям, підборіддя, заповнення «провалів» в підглазничній зоні (так звана «безопераційна блефаропластика»), відновлення втраченого об'єму мочок вух і нижньої третини обличчя, корекція контуру нижньої щелепи;
 • корекція форми і усунення деформацій носа (крил, спинки і кінчика); підйом брів, корекція їх форми і об'єму;
 • корекція рубців постакне, розтяжок;
 • інтимна пластика (пластика статевих органів).

Принцип дії

Гіалуронова кислота, яка увійшла до складу препаратів для корекції зморшок і носогубних складок, є частиною сполучної, епітеліальної і нервової тканин: в організмі людини міститься близько 15 грамів цієї речовини. Без неї неможливий ряд найважливіших біохімічних процесів, що протікають в організмі людини. Гіалуронова кислота являє собою полісахарид, який під дією ферментів, гіалуронідази, розкладається до більш простих сполук. Тому термін дії ін'єкції філерів і препаратів, що містять гіалуронову кислоту, становить 6-9 (іноді 12) місяців, після чого процедуру корекції носо-губних складок потрібно повторити.

Проведення процедури пластики носогубних складок

Процедура введення філерів на основі гіалуронової кислоти починається з точкової розмітки проблемних зон носогубних складок, куди будуть проводитися уколи. Для того, щоб процес протікав максимально безболісно, на шкіру наноситься анестезуючий крем. Введення гіалуронової кислоти здійснюється тонкими голками, сліди від яких непомітні. Філлери на основі гіалуронової кислоти вводяться безпосередньо під зморшку і наповнюють її до тих пір, поки зморшка не зникне. Ефект від процедури корекції носо-губних складок видно практично відразу, причому реабілітаційного періоду немає, так як навіть невелика припухлість на місці уколів проходить протягом доби. Остаточний ефект від корекції носо-губних складок філлерамі стає помітний через кілька тижнів після сеансу.

Корекція губ

Процедура проводиться з метою зволоження, поповнення об'єму або моделювання контуру губ, усунення вікових змін. Для цих цілей рекомендується використовувати філери і препарати з ретикулярної гіалуронової кислоти. З віком шкірна частина губи ущільнюється, і особливо нижня частина потребує відновлення об'єму. Філер для контурної пластики вводиться в бічну частину губи, що забезпечує його рівномірний розподіл і природний вигляд корекції. Існує принципова різниця між формою губ у представників різних національностей, тому, виконуючи контурну корекцію, використовуючи філери на основі гіалуронової кислоти, важливо слідувати за натуральними обрисами лінії рота.

Клініка "Дерматологія" потурбується про повернення молодості Вашій шкірі.

Записатись на прийом
Адреса клініки, графік прийому
Консультації з приводу діагностики та лікування, допомога по вибору клінік в Ізраїлі
Акції для наших клієнтів!

Акції для наших клієнтів!

Знижки на апаратні методики!

Продаж подарункових сертифікатів!

Знижка до Дня народження або масаж обличчя в подарунок!

Знижка на обстеження новоутворень шкіри!

Та багато іншого на сторінці "Акції"

Медико-консультаційний центр "Дерматологія" © 2013 | Web-design | Статистика | Карта сайту