Місцеве лікування псоріазу

Лікування псоріазу

Місцеве лікування псоріазу в Києві

Для місцевого лікування псоріазу існує велика кількість готових лікарських форм: мазі, креми, лініменти, емульсії, лосьйони. Основні групи препаратів: препарати сечовини, саліцилати, топічні кортикостероїди, аналоги вітаміну D3 і їх поєднання.

Для лікування псоріазу з легким перебігом, як правило, досить зовнішньої терапії та косметичних засобів по догляду за шкірою. Для лікування середньотяжкого і тяжкого псоріазу зовнішню терапію необхідно поєднувати з фототерапією і / або системним лікуванням.

Для визначення оптимального методу лікування псоріазу необхідно провести консультацію у фахівця «ДермКом»  дерматологічне відділення клініки Coolaser Clinic в Києві , який на підставі Ваших скарг, форми хвороби та її перебігу, зможе підібрати для Вас індивідуальну програму лікування.

Фототерапія та місцеве лікування псоріазу

Метод фототерапії грунтується на використанні ультрафіолету певного спектру в лікувальних цілях. Ультрафіолетове випромінювання має місцеву імуномодулюючу дію, а також гальмує прискорений поділ клітин рогового шару епідермісу.

Найбільшого поширення в останні роки набув метод вузькоспектральної УФБ терапії (довжина хвилі 311нм) в порівнянні з широкоспектральною УФБ-і УФА-терапією (ПУВА-терапія). Цей метод є більш зручним і безпечним для пацієнта, особливо у разі тривалого застосування. Фототерапія — це безпечний і надійний метод, який ефективно допомагає більшості пацієнтів.

Системна терапія

Для системного лікування псоріазу використовуються в основному цитостатичні препарати різних груп: циклоспорин, метотрексат, а також імунобіологічні препарати: інфліксімаб (Ремікейд), адалімумаб (Хуміра), устекінумаб (Стелара). Системна терапія — це серйозне лікування, яке проводитися виключно під контролем лікаря.

Імунобіологічна терапія

Найсучаснішим методом лікування тяжкого псоріазу є імунобіологічна терапія. На відміну від класичних цитостатичних препаратів, які широко використовуються в лікуванні псоріазу, імунобіологічні препарати не викликають вираженого пригнічення імунної системи, а вибірково впливають на певні механізми виникнення хвороби, не зачіпаючи інших складових імунної системи.

Паралельно з будь-яким лікуванням псоріазу необхідний спеціалізований догляд за шкірою. Ефективне зволоження і пом’якшення шкіри дозволить мінімізувати дискомфорт від хвороби, і прискорити процес одужання.

«ДермКом»  дерматологічне відділення клініки Coolaser Clinic в Києві спеціалізується на комплексній терапії стовбуровими клітинами та проводить Місцеве лікування псоріазу, та допомагає своїм пацієнтам тримати хворобу під контролем.