Ми переїхали на нову адресу: медичний центр "Сучасна дерматологія і хірургія", Полтава, вул. Сінна, 4/2
Русский РусскийEnglish English

Вітіліго

Вітіліго виникає внаслідок аутоімунного ураження

Вітіліго. Причини захворювання

Вітіліго - це стан, при якому на шкірі з'являються знебарвлені ділянки в результаті втрати пігменту клітинами епідермісу.

Вітіліго зустрічається у близько 1% людей в загальній популяції і приблизно у половини з них перші прояви з'являються у молодому віці (до 20 років). У 20% є близькі родичі з вітіліго.

Вітіліго виникає внаслідок аутоімунного ураження (організм виробляє антитіла проти власних пігментних клітин - меланоцитів). Крім депігментації ділянок шкіри, у більшості людей вітіліго не супроводжується іншими симптомами.

Для визначення оптимального методу лікування вітіліго необхідно провести консультацію у фахівця нашої дерматологічної клініки "Дерматологія", який на підставі Ваших скарг, форми хвороби та її перебігу, зможе підібрати для Вас індивідуальну програму лікування.

Вітіліго. Симптоми хвороби

Зникнення пігменту при вітіліго може спостерігатися на кожній ділянці тіла, але, як правило, ураження має симетричний характер. Найчастіше перші прояву з'являються на обличчі, навколо очей, рота, а також на долонях, стопах, статевих органах.

Основний фактор, який надає нашій шкірі забарвлення - пігмент меланін синтезується клітинами шкіри - меланоцитами. У ділянках шкіри, де ці клітини загинули або втратили здатність синтезувати меланін, шкіра стає знебарвленою.

Типовий прояв вітіліго - поява на шкірі плям молочно білого кольору. Іноді знебарвлені плями можуть бути оточені облямівкою з більш інтенсивно забарвленої здорової шкіри. Якщо вітіліго виникає на шкірі волосистої частини голови, то волосся, що росте з цієї області, не матиме забарвлення.

Часто при вітіліго нова депігментована пляма з'являється на місці травми шкірного покриву. Як варіант травми можна розглядати надмірне опромінення сонцем (сонячний опік).

Вітіліго розвивається з швидкою втратою пігменту на певних ділянках, а потім процес може зупинитися і знову поновитися через деякий час. Такі цикли можуть повторюватися скільки завгодно разів, а причини такої циклічності протікання вітіліго до кінця не з'ясовані.

Клініка "Дерматологія" спеціалізується на комплексній терапії вітіліго і допомагає своїм пацієнтам тримати хворобу під контролем.

Записатись на прийом
Адреса клініки, графік прийому
Консультації з приводу діагностики та лікування,  допомога по вибору клінік в Ізраїлі
Акції для наших клієнтів!

Акції для наших клієнтів!

Знижки на апаратні методики!

Продаж подарункових сертифікатів!

Знижка до Дня народження або масаж обличчя в подарунок!

Знижка на обстеження новоутворень шкіри!

Та багато іншого на сторінці "Акції"

Медико-консультаційний центр "Дерматологія" © 2013 | Web-design | Статистика | Карта сайту