Лікування акне

Вугрова хвороба акне вугри лікування


Лікування вугрової хвороби
Вугрова хвороба (акне або вугри) — це захворювання сальних залоз шкіри, тому вугри виникають на шкірі там, де є велика кількість сальних залоз (обличчя, спина, груди). Діяльність сальних залоз контролюється статевими гормонами, тому найчастіше вугрі з’являється в юнацькому віці, в період статевого дозрівання. Але бувають випадки, коли вугри з’являються в більш дорослому віці, а також у маленьких дітей, тоді це може свідчити про супутньому захворюванні.

Для визначення оптимального методу лікування вугрової хвороби необхідно провести консультацію у фахівця нашої клініки, який на підставі Ваших скарг, форми хвороби та її перебігу, зможе підібрати для Вас індивідуальну програму лікування.

Симптоми вугрової хвороба

Для вугрової хвороби характерною є висипка у вигляді червоно-рожевих запальних вузликів, гнійників (прищі) і чорних пробок (комедони) у вивідних протоках сальних залоз.

Основні причини розвитку вугрової висипки

збільшення вироблення шкірного сала і зміна його складу закупорка вивідних проток сальних залоз приєднання специфічної інфекції (Propionbacterium acne) запалення Залежно від причин виникнення вугрової хвороби, самі вугрі можуть мати ту чи іншу локалізацію, а також більш виражену одну зі складових висипки. Це природно необхідно враховувати спеціалісту при призначенні лікування.

Діагностика вугрової хвороби

Клінічні прояви вугрової висипки досить типові, тому постановка діагнозу для лікаря-фахівця не складає труднощів. Але для максимально ефективного лікування вугрової хвороби необхідно визначити домінуючу причину їх виникнення. Досить часто вугрову висипку супроводжують зміна рівня гормонального фону, крім того для комплексного обстеження пацієнтів проводяться дослідження ряду показників крові: біохімічний аналіз крові загальний аналіз крові та інші показники

Лікування вугрової хвороби

Лікування вугрової висипки це достатньо кропіткий процес, який вимагає активної участі пацієнта. І тільки разом лікар і пацієнт зможуть перемогти це захворювання. При легких формах вугрової висипки, досить скорегувати косметичний догляд за шкірою або призначити мінімальне зовнішнє лікування. Але бувають важкі форми захворювання, які вимагають негайного лікарського втручання. Для максимально ефективного лікування вугрової хвороби застосовуються методи, які діють на всі механізми розвитку та формування вугрів. Сучасні методики лікування вугрового висипу використовують:

Іноді лікування акне вимагає модифікації способу життя: відмова від шкідливих звичок і постійний правильний догляду за шкірою. Слід пам’ятати, що лікувати вугрову хворобу потрібно вчасно. Не варто чекати поки прищики з «віком пройдуть», занадто часто вони залишають за собою «пам’ять» у вигляді рубців.

Спеціалізований догляд за шкірою при акне

Паралельно із зовнішнім і апаратним лікуванням акне найважливішою складовою є спеціалізований догляд за шкірою. Шкіру потрібно дбайливо очищати за допомогою спеціальних засобів — гелю для вмивання, скрабу, при необхідності застосовувати лікувальні маски, а вже після цього на шкіру наносити лікувальний крем або мазь.

«ДермКом»  дерматологічне відділення клініки Coolaser Clinic в Києві спеціалізується на комплексному лікуванні вугрової хвороби і допомагає своїм пацієнтам перемогти це захворювання.