Ін’єкції під очі Мезоай

Препарат Мезоай (MESOEYE™ С71) для периорбітальної області


Ін’єкції під очі Мезоай : MESOEYE™ С71 На думку багатьох експертів, даний препарат змінить підхід до терапії вікових змін периорбітальной області, а також зумовить розвиток технологій ремодулювання обличчя на роки вперед !!!

Показання до застосування:

початкова стадія формування періорбітальних гриж темні кола під очима пастозність зниження тонусу і тургору шкіри мімічні зморшки навколо очей реабілітація периорбітальної області після блефаропластики

Результат застосування:

купірування проявів набряклості і пастозності в периорбітальной області поліпшення мікроциркуляції і лімфодренажу (поліпшення кольоровості шкіри, зниження вираженості темних кіл під очима) підвищення тургору і тонусу шкіри в периорбітальній області вирівнювання макро- і мікрорельєфу шкіри зменшення вираженості параорбітальних гриж

Основні компоненти:

PeriOrbitalРеptide ХР2 (вперше в косметології) Hexapeptide 17 (вперше в косметології) DRMC комплекс (дермо-ремодулюючий комплекс)

Форма поставки:

MESOEYE ™ С71 (мезоай) поставляється в кількості 1 мл в стерильному шприці з луерівським наконечником (голка в комплект не входить — окремо купуються голки 33G, 0,20×4мм). Вміст стерилізовано методом мембранної фільтрації.

Рекомендовані курси процедур

Курс процедур визначає лікар-косметолог в залежності від проявів вікових змін периорбітальної області і необхідності профілактичних сеансів. 3-6 сеансів з інтервалом 10-14 днів.

«ДермКом»  дерматологічне відділення клініки Coolaser Clinic в Києві потурбується про повернення молодості Вашій шкірі.