Мезотерапія


Мезотерапія СТАНДАРТ
Назва процедури повністю пояснює її сутність.

Мезотерапія — це введення спеціальних коктейлів у шкіру на глибину від 0,5 до 6 мм.

Мезотерапію назвали французьким методом завдяки його винахіднику — французькому анестезіологу, який помітив ефект розгладження м’язів після введення знеболюючих препаратів. Мезотерапія використовується у випадках, коли доступ до певних ділянок тіла неефективний при глибокому і неможливий при зовнішньому застосуванні.

Препарати для мезотерапії:

Для мезотерпіі ми використовуємо препарати всесвітньо відомої фірми «Martinex», деякі препарати фірми «Mesoline» і «Promoitalia». Іноді фахівці можуть поєднувати різні інгредієнти за власним рецептурами, але в кожному разі це препарати з світовим ім’ям, з яких можна зробити коктейль необхідних вітамінів. Якщо суміш для ін’єкції складається індивідуально, то пацієнт повинен бути впевнений у кваліфікації фахівця. Однак, щоб уникнути зайвих хвилювань, варто відзначити, що в більшості випадків для мезотерапії використовують всім відомі і перевірені часом

складові коктейлів : вітамін В, судинорозширювальні засоби, гіалуронову кислоту, еластин.

Показання для проведення мезотерапії:

Профілактика вікових змін; Лікування волосся і шкіри голови; Лікування вугрової хвороби; Лікування розтяжок; Лікування целюліту; Лікування куперозу; Жирна пориста шкіра. Послідовне проведення декількох сеансів дозволяє в ряді випадків звести проблеми до мінімального прояву, а якщо поєднувати мезотерапію з іншими процедурами, ефект може бути і зовсім стовідсотковий.

Протипоказання для проведення мезотерапії:

Алергічна реакція на мезотерапию, яка визначається внутрішньошкірної пробою, яку проводить лікар; Вагітність; Період лактації; Онкологічні захворювання; Захворювання крові; Герпес; Епілепсія.

Переваги мезотерапії:

Неглибоке введення препаратів; Немає вікових обмежень; Результати після курсу процедур зберігаються на довгий час (близько року); Поєднується в комплексі з багатьма іншими процедурами.

Кількість процедур:

Кількість процедур — приблизно 8-10 сеансів. Проміжки між процедурами — одна процедура в 7-10 днів, залежно від проблеми. Найчастіше повторний курс слід проводити через 10-18 місяців.

Під час курсу мезотерапії рекомендується:

Протягом доби після процедури не наносити на оброблену ділянку шкіри декоративну косметику; Два дні після процедури не можна відвідувати лазню і сауну, активно займатися спортом; Під час курсу процедур необхідно уникати перебування під відкритим сонцем. Мезотерапія дозволяє не тільки живити шкіру зовнішніми допоміжними речовинами, а й стимулює власні процеси регенерації. Ефект молодої шкіри зберігається тривалий час, оскільки дерма починає активно виробляти колаген та еластин, що сприяють розгладженню і пружності епідермісу.

Мезотерапія Платинова колекція:

(Висококонцентровані та високоефективні препарати) Для мезотерпіі ми використовуємо препарти італійської фірми «PROMOITALIA PLATINUM COLLECTION».

Мезотерапія Upgrade

Мезотерапія Upgrade — це комплексна біоревіталізація старіючого обличчя.

Показання:

В’януча і раслабенная шкіра В’ялість шкіри Фото- і хроностаріння.

Курс процедур:

4-6 процедур 1-2 рази на тиждень

Мезотерапія Vitjal

Мультивітамінний коктейль з амінокислотами і вільною гіалуроновою кислотою.

Показання:

Гідратація дерми Біоревіталізація Шкіра «курця» Фото- і хроностаріння Поліпшення кольору обличчя Алопеція

Курс:

4-6 процедур 1 раз на тиждень.

Мезотерапія Idebae

Комбінація ідебенон (біосинтезований коензим Q10) + ДМАЕ.

Показання:

Корекція гравітаційного птозу Біоревіталізація Вирівнювання рельєфу шкіри за рахунок поліпшення тонусу Фотостаріння

Курс:

4-6 процедур 1 раз на 1-2 тижні.

Мезотерапія Nukleonix DNteA

Готовий до застосування коктейль з нуклеотидів ДНК, екстракту зеленого чаю та спіруліни, що працюють в синергізмі для стимуляції відновлення клітин.

Показання:

Стан шкіри після серединного і глибокого пілінгу Стан шкіри після косметичних операцій-шкіра «курця» В’яла і ослаблена шкіра Гормонально обумовлене старіння — стан шкіри в період пост- і менопаузи

Рекомендований курс -3 процедури з інтервалом 21 день.

Препарат наноситься поверхнево на оброблювану ділянку. Застосовується на обличчі, шиї, декольте.

Мезотерапія Revital Tonik

Ексклюзивна формула з ферментів папайї, екстрактів дині, амінокислот, вітамінів і антиоксидантів: альфа-ліпоєвої кислоти і N-ацетиіцістеїна.

Показання:

В’ялість шкіри Свіжі рубці Поліпшення рельєфу шкіри

Курс:

4-6 процедур 1 раз на 1-2 тижні.

Мезотерапія Celluform

Препарат для хімічної ліпосакції і регенерації дерми одночасно.

Показання:

Целлюпіт Локальні жирові відкладення в області обличчя і тіла

Курс:

4-6 процедур 1 раз на тиждень. Можуть спостерігатися почервоніння, свербіж, ущільнення препарату, набряклість. Проходить на 3-4 день На 3-й день обов’язково потрібно робити лімфодренажний масаж. Це може бути також апаратний RF ліфтинг Venus Versa.

Ідеально поєднувати мезотерапію з такими процедурами:

пілінги ін’єкції Диспорта і Ботокса контурна пластика

«ДермКом»  дерматологічне відділення клініки Coolaser Clinic в Києві чекає на вас.