Редермалізація профілактика старіння зволоження шкіри.

Лікування і усунення естетичних недоліків шкіри

Редермалізація — це мезотерапевтична процедура, яка спрямована на лікування і усунення естетичних недоліків шкіри. Для цієї процедури застосовується спеціальний препарат «Гіалуаль», унікальна запатентована формула якого поєднує в собі високоочищену гіалуронову кислоту нетваринного походження (біотехнологічного) з сукцинатом натрію, який забезпечує антиоксидантний ефект і посилення метаболічних процесів.

Ефект від процедури:

Основний ефект такої процедури проявляється у вигляді збільшення зволоженості шкіри, а значить, і «зміцнення» шкіри, вона стає менш тонкою, збільшується її еластичність, скоротливість, шкіра наче наливається. З’являється характерна ознака молодої шкіри, вирівнюються дрібні зморшки, глибокі підводяться і стають менш помітними, шкіра набуває яскравий колір обличчя, поліпшується її структура, збільшується «дихання» шкіри.

Показанням для редермалізаціі являются:

Суха шкіра будь-якого віку Шкіра з постакне (плями, рубці, стоншування) Зморшки будь-якої локалізації і ступеня вираженості Землистий або тьмяний колір обличчя Профілактика старіння (після 27 років кількість гіалуронової кислоти щорічно зменшується, що проявляється першими ознаками старіння: наприклад, так звані «гусячі лапки») «Стресова шкіра» (напружений спосіб життя, куріння) Стрії (розтяжки) — в комплексній програмі корекції В’ялість шкіри обличчя, кистей рук (!), Шиї і декольте Відновлення шкіри після опіків сонячних, лазерних пілінгів, дермабразію Для жінок і чоловіків

Протипоказання:

Вагітність, годування Хронічні захворювання у стадії загострення Фурункульоз Системні запальні захворювання сполучної тканини (ВКВ, червоний вовчак та ін) Індивідуальна непереносимість або чутливість до гіалуронової кислоти.

Недоліком процедури є її болючість, це той випадок, коли «краса вимагає жертв». Але вихід є: можна застосувати знеболюючий крем, і, в підсумку, цей недолік анулюється. Після процедури відзначається точкове почервоніння шкіри, яке триває від доби до трьох, потім повністю проходить.

Курс процедур:

Редермалізацію можна робити в будь-який час року, особливо рекомендується перед літом і після пляжного сезону, коли шкіра відчуває на собі максимальну зневоднюючий вплив. На курс: 4 процедури один раз на 3 тижні кожна, потім 2 процедури один раз на 4 тижні кожна. Курс можна повторювати в міру необхідності вже з меншою кількістю процедур для такого ж ефекту.

Редермалізація — це сучасні технології в естетичній медицині, доведена ефективність і безпека доклінічними та клінічними дослідженнями, зареєстровані в Україні препарати.

Ідеально поєднувати редермалізація з такими процедурами:

пілінги фотоомолоджевання мікродермабразія контурна пластика ін’єкції Диспорта і Ботокса

Дозвольте собі бути гарними з сучасної косметологією!