Лікування розацеа


Лікування розацеа та симптоми
: Розацеа або рожеві вугрі — це хронічне захворювання шкіри обличчя, яке проявляється стійким почервонінням, з періодичними загостреннями, які супроводжуються характерним висипом та стійким розширенням судин лиця. При розацеа спостерігається розширення капілярної сітки і поява телеангіоектазій — судинних зірочок. Для визначення оптимального методу лікування розеацеа необхідно провести консультацію у фахівця дерматологічного відділення «Derm.Com» в Києві, який на підставі Ваших скарг, форми хвороби та її перебігу, зможе підібрати для Вас індивідуальну програму лікування.

Усунення гіперпігментації та лікування  розацеа

Розацеа причини

Розацеа — захворювання із спадковою схильністю, але на розвиток цього захворювання впливає ще багато зовнішніх і внутрішніх факторів. Ризик виникнення розацеа збільшує надлишковий температурний вплив на шкіру обличчя, таких як сауна, лазня, гарячий душ, зловживання алкоголем, вживання занадто гарячих напоїв у великих кількостях. Особливо пряна їжа, стимулюючі напої, червоне вино негативно впливають на шкіру людей, схильних до розацеа. Всі вище перераховані фактори сприяють припливу крові до шкіри обличчя, а при розацеа зворотний відтік порушується, через що утворюється застій крові, до якого приєднується запалення.

Діагностика розацеа

Висипання при розацеа досить різноманітні, від ледве помітного розширення судин, до виражених ущільнених запальних елементів. Іноді при розацеа можуть з’являтися гнійничкові елементи висипки схожі на вугри. Якщо вчасно не діагностувати це захворювання і не почати його активне лікування, то є небезпека посилення перебігу хвороби з тотальною перебудовою шкіри і зміною її структури.

При комплексному обстеженні пацієнтів з розеацеа проводяться дослідження ряду показників крові:

біохімічний аналіз крові загальний аналіз крові ліпідограма маркери системного запалення коагулограма та інші дослідження Для визначення стану судин шкіри, наявності телеангіоектазій, застійних і запальних явищ застосовується метод дерматоскопії.

Лікування розацеа

Існує багато методів зовнішньої і системної терапії розацеа, спрямованих на зниження запальної реакції, поліпшення тонусу судин, нормалізації відтоку крові. У ряді випадків необхідне застосування антибіотиків. Лікування розацеа має бути індивідуалізованим, залежно від форми захворювання, стадії, перебігу у конкретного пацієнта. Одним з основних напрямків лікування розацеа є модифікація способу життя з мінімізацією провокуючих факторів, таких як перегрівання на сонці, алкоголь, сонячна засмага та інші.

Правильно підібраний догляд за шкірою для шкіри, схильної до подразнення і почервоніння, дозволить мінімізувати початкові прояви розацеа, а також закладе надійну основу для медикаментозного лікування цього захворювання.

Лазерне IPL Лікування розацеа також доступно в нашй кліниці.

Дерматологічне відділення «Derm.Com» в Києві спеціалізується на комплексній терапії розеацеа і допомагає своїм пацієнтам тримати хворобу під контролем.