Підняти куточки губ

Опущені кути рота — найбільш виразна вікова особливість старіння шкіри обличчя після 35 років

Підняти куточки губ ми хочемо, колі бачимо опущені кути рота та обвислі щоки. Ми розуміємо, що ці зміни є з одного боку результатом впливу сил земного тяжіння, з іншого — «розтягнення шкіри», але це ще і зміни, що відбуваються з тканинами, розташованими під шкірою.

У нас змінюється прикус зменшується його висота, виснажується кісткова тканина зменшується нижня щелепа та ін. По той бік, де немає зуба, завжди зморшка в кутку рота буде більше. Тому необхідно вчасно протезувати втрачені зуби.

З метою корекції опущення кутів рота в лікувально-діагностичному центрі «Сучасна дерматологія та хірургія» , застосовуються такі методи:

Ін’єкційні методи як підняти куточки губ: Улибка Мона Лізи

1. Починаємо з відновлення глибоких шарів обличчя (заповнення сплощених кісткових структур, зміцнення зв’язкового апарату). Наша методика пропонує нехірургічну і безпечну корекцію (підтяжку) скул і щік, що нависають на кути рота, якщо звичайно вони нависають, за допомогою процедури 3D-ліфтинг (підтяжка) обличчя препаратом Radiesse.

2. Контурна пластика (філери, об’ємне моделювання обличчя) займає центральне місце в пластиці кутів губ. Для того, щоб підняти кути рота потрібна всього 1 процедура тривалістю в 40-60 хвилин, а ефект буде Вас радувати близько 1 року! Ця процедура має романтічну назву «Улибка Мона Лізи»

Підняти куточки губ

Грамотне заповнення втрачених об’ємів западин підборіддя і опущених куточків губ, а також дрібних зморшок навколо рота — все це допомагає якісно вплинути на відновлення чітких контурів молодого обличчя. Особливо варто підкреслити, що для досягнення якісного результату важливі кваліфікація персоналу (в «ДермКом»  дерматологічне відділення клініки Coolaser Clinic в Києві. Дані процедури виконують лікарі, сертифіковані компаніями-виробниками препаратів) і дотримання стерильних умов (процедури виконуються в стерильних умовах, що неможливо якісно забезпечити «ні вдома, ні в перукарні»)

Апаратні методики щоб підняти куточки губ:

Існуючі на сьогоднішній день апаратні методи, судячи з анонсу компаній виробників, повинні забезпечувати яскравий і швидкий ліфтинг тканин обличчя, напевно як і обіцянки етикеток на красивих і дорогих баночках крему з колагеном. Але цього не відбувається. Чуда-машини і чарівного крему ще немає. У літніх пацієнтів дійсно видимий ліфтинг тканин може мати місце тільки після ретельно спланованої і правильно проведеної ін’єкційної корекції обличчя досвідченим лікарем.

Для профілактики птозу і зміцнення м’яких тканин обличчя у молодих жінок з першими ознаками старіння добре показала себе процедура:

Міостімуляция обличчя — процедура корекції м’язового тонусу обличчя, що дозволяє в короткий проміжок часу поліпшити тонус і підтягнути м’язи обличчя.

Для усунення слідів від зморшок і додання шкірі гладкості і бархатистості підійде процедура:

Шліфування шкіри обличчя виконується після контурної пластики зморшок, коли всі борозни заповнені гіалуроновою кислотою, але з огляду на давність зморшок, шкіра зберігає нерівний малюнок.

Адекватно підбираючи оптимальну методику в кожному конкретному випадку, іноді — грамотно комбінуючи, ми можемо досягти істотних результатів у корекції рис обличчя, відновлення контурів овалу обличчя без хірургічних втручань, піклуючись при цьому і про здоров’я і адекватне функціонування шкіри.

Визначитися з існуючими можливостями в естетичній медицині, скласти адекватний план роботи можливо в ході індивідуальної консультації з лікарем в «ДермКом»  дерматологічне відділення клініки Coolaser Clinic в Києві