Ліпоскульптурінг обличчя і тіла

Ліпоскульптурінг обличчя і тіла MESOSCULPT ™ C71, корекція локальних жирових відкладень.

Ліпоскульптурінг обличчя і тіла


MESOSCULPT ™ C71 (опис препарату)
Комплексний препарат MESOSCULPT ™ C71 біологічний ліпо модифікатор дозволяє отримати максимальний ліпомоделюючий і естетичний ефекти, не вдаючись до хірургічної ліпосакції і ліфтінгу. Розробник ABG LAB (USA). Ліпоскульптурінг обличчя і тіла MESOSCULPT ™ C71 біологічний ліпо модифікатор — новаторський ін’єкційний метод корекції локальних жирових відкладень без хірургічного втручання. На думку багатьох експертів, даний препарат змінить підхід до терапії інволюційних змін жирової тканини, а також зумовить розвиток технологій ремодулювання обличчя і тіла на роки вперед!!!

Показання до застосування:

Вікові підшкірні жирові відкладення нижньої третини обличчя, що призводять до втрати молодих контурів і овалу Корекція «малярних» мішків «Друге» підборіддя.

Результат застосування:

Зменшення об’єму поверхневих жирових пакетів середньої, нижньої третини обличчя і шиї:

Малярський жировий пакет Носогубний жировий пакет Медіальний і латеральний нижньощелепні жирові пакети Медіальний і латеральний щічні жирові пакети Жировий пакет підборіддя Зменшення вираженості гравітаційного птозу Вирівнювання макрорельєфа шкіри.

Новий ін’єкційний препарат медичного призначення MesoSculpt C 71 ефективно, безпечно і з тривалим збереженням естетичної картини дозволяє зменшувати об’єми поверхневих жирових пакетів обличчя і шиї, відновлюючи молоді контури і овал обличчя, будучи як самостійним засобом, так і попереднім етапом перед подальшими косметологічними процедурами контурної пластики, нитяним і апаратним ліфтингом.

Основні компоненти:

LipoBlock XP2 (вперше в косметології) Hexapeptide 17 (вперше в косметології) DRMC комплекс (дермо-ремодулюючий комплекс)

Форма поставки

MESOSCULPT ™ C71 поставляється в кількості 1 мл в стерильному шприці з луерівскім наконечником (голка в комплект не входить) окремо купуються голки 32-33G, 0.20; 0,23×4мм) Вміст стерилізовано методом мембранної фільтрації.

Рекомендовані курси процедур

Курс процедур визначає лікар-косметолог в залежності від об’єму поверхневих жирових пакетів. 4-8 сеансів з інтервалом 7-10 днів.

«ДермКом»  дерматологічне відділення клініки Coolaser Clinic в Києві потурбується про повернення молодості Вашій шкірі.