Ін’єкційна методика ботулінотерапія

Ін'єкційна методика ботулінотерапія
Ін’єкція краси Під загадковим словом «Ботулінотерапія»

Ін’єкційна методика ботулінотерапія досить відома у всьому світі ін’єкційна методика, яку в народі давно вже прийнято називати «уколами краси». Які тільки функції не несуть в собі ці уколи, за їх допомогою стало можливим змінювати риси обличчя, омолоджувати шкіру, розгладжувати зморшки і навіть схуднути. Все залежить від проблем, які ви хочете вирішити з їх допомогою, а так само від ін’єкційної методики, вибраної косметологом.

Які саме є Ін’єкційні методики 

На сьогоднішній день серед таких методик розрізняють:

  • Мезотерапія.
  • Біоревіталізація.
  • Контурна пластика.
  • Ботулінотерапія.

Кожна методика заснована на ін’єкціях певних препаратів і, відповідно, має свої області застосування, а також свої плюси і мінуси. Ми ж докладніше зупинимося на ботулінотерапії. Ботулінотерапія призначена для корекції мімічних зморшок. Адже на нашому обличчі, як на екрані телевізора, з віком відображаються всі емоції. І через деякий час, кинувши погляд у дзеркало, можна побачити що з’явилися «гусячі лапки», а то й «складки гніву». Причому, ладно якщо подібні зміни стають помітними, скажімо після 30, але ж і в 18 років можна придбати мімічні зморшки, просто від того, що ви часто хмурите брови або щуритесь на сонці. Обмежувати себе в вираженні емоцій, погодьтеся, не реально.

Ось тут-то і приходить на допомогу ботулінотерапія, і стає можливим позбутися емоційних наслідків на обличчі. Ін’єкція краси при ботулінотерапії розслабить лицьові м’язи, а за умови проходження цілого комплексу процедур, ще й допоможе контролювати вираз обличчя. Таким чином, шкідлива звичка стражденно хмуритися або роздратовано кривитися взагалі може повністюзникнути. Так що ж лягло в основу уколів краси при ботулінотерапії? Відповідь проста: ботулотоксин типу А, а простіше ботокс. Навколо застосування цього препарату ходить безліч суперечок у засобах масової інформації, хтось захоплюється результатом, а хтось в шоці від наслідків. Однозначної оцінки результативності немає. Але, з наукової точки зору, ботокс заснований на блокаді нейром’язових передач. Тому-то у пацієнтів проходять регулярні головні болі, зникає підвищене потовиділення і т.д.

Ін’єкційна методика Ботулінотерапія:  сторія 

Ще у СРСР ін’єкції ботокса використоваліся з 1978 року і не тільки в косметології, а й у неврології. Процедура ботулінотерапії не вимагає додаткового знеболення, так як ін’єкції безболісні. Правда лікар все ж наносить на шкіру анестезуючий крем, але це робиться скоріше для зняття дискомфорту у пацієнта, ніж дійсно для знеболювання. Уколи робляться в мімічні м’язи дуже тонкими голками. Ефект від процедури стає помітний вже на 5-7 день, коли ботулотоксин остаточно розслабляє м’язи обличчя і відбувається розгладження мімічних зморшок. Тривалість дії ін’єкцій десь півроку, далі курс можна повторити. Але курси ботулінотерапії зазвичай призначаються лікарем не частіше чим чотири рази на рік.

До речі, наважуючись на ін’єкції краси на основі ботокса, необхідно знати, що існують люди зі зниженою чутливістю до ботоксу. Це виявляється ще до початку процедури, так як «відповідальність» за нечутливість організму несе ряд особливих антитіл. Причому ці антитіла можуть бути присутніми в організмі людини з народження, а може скластися ситуація, коли вони почнуть вироблятися тільки після першої ін’єкції. У пресі існує безліч чуток про шкоду ін’єкцій ботокса. Тут можна проаналізувати різні ситуації, але в кожному разі ботокс, як лікарський засіб, застосовується понад 20 років у всьому світі. А зараз їм лікують навіть дитячий церебральний параліч, що саме по собі говорить вже багато про що.

Дерматологічне відділення «Derm.Com» в Києві потурбується про повернення молодості Вашій шкір за допомогою процедуи Ін’єкційна методика Ботулінотерапія.