Омолодження обличчя Мезо-ксантин

Препарат Мезо-ксантин (Meso–Xanthin F199™) для омолодження обличчя


Омолодження обличчя Мезо-ксантин: Мезо-ксантин F199™ стерильний, апірогенний, в’язкоеластичний, прозорий гель для інтрадермального введення в шкіру обличчя. Мезо-ксантин F199™ — препарат епігенетичної спрямованості для інтенсивної антивікової терапії шкіри обличчя, включає механізми регуляції експресії генів і репарації ДНК клітин шкіри. Мезо-ксантин F199™ являє собою препарат, що складається з нестабілізованої гіалуронової кислоти біоферментатівного походження в композиції з каротиноїдом F-199, олигопептидами, вітамінами А, Е, С, основними незамінними амінокислотами, нуклеїновими кислотами.

Форма поставки:

Препарат мезо-ксантину F199™ поставляється в скляному шприці з луеровським наконечником (голка в комплект не входить) для одноразового використання і упакований в пластиковий пакет, який поміщений в коробку. Пакувальна коробка включає одноразовий шприц, заповнений препаратом в кількості 1,5 мл, «інструкцію із застосування» і 2 стікера. Стікер служить для ідентифікації препарату і містить наступну інформацію: назва препарату, об’єм шприца, номер партії (LOT), термін придатності. Призначений для наклеювання в карту клієнта і для лікаря. Рекомендована голка: 0,2х4мм (33G). Застосування голки з великим діаметром (на приклад 30G) призводить до формування папул великого діаметру.

Стерилізація

Вміст шприца стерилізовано методом мембранної фільтрації.

Основні компоненти:

Гіалуронова кислота (молекулярна вага 3000 кБ, 1,56% концентрація); Фукоксантин (фукоксантин F-199) — каротиноид, отриманий з використанням біотрансформуючої технології для посилення епігенетичної складової; фактори росту (EGF, bFGF, IGF-2;); регуляторні пептиди (TRX; CG); вітаміни (А, С, Е); амінокислоти; коензими; нуклеїнові кислоти.

Показання до застосування:

Вікові зміни шкіри (зморшки, втрата тонусу і еластичності, гравітаційний птоз); Підготовка до пластичних операцій; Реабілітація шкіри в післяопераційному періоді; Відновлення шкіри після серединних і глибоких пілінгів, лазерних шліфовок, опіків різного походження; Гіперпігментація; Зневоднена шкіра.

Протипоказання:

Рекомендовані наступні курси процедур Омолодження обличчя Мезо-ксантин

Монотерапія мезо-ксантину F199™

Вікова група від 30 — 50 років: інтенсивний курс — 4 сеанси з інтервалом 10 днів. Підтримуючий курс — 1 раз в 12-14 тижнів. Повторний інтенсивний курс — через 12 — 15 місяців.

Вікова група від 50 і старше: Інтенсивний курс — 6 сеансів з інтервалом 10 — 14 днів.

Підтримуючий курс — 1 раз в 8 — 12 тижнів. Повторний інтенсивний курс — через 6 — 12 місяців. Комбінована терапія мезо-Wharton P199 ™ / мезо-ксантину F199™.

Вікова група від 30 — 50 років: інтенсивний курс — 4 сеанси препарату мезо-Wharton P199 ™ (щотижневе введення) і 2 сеанси мезо-ксантину F199™ з інтервалом в 10 — 14 днів, підтримуючий курс 1 раз в 8 — 12 тижнів.

Лікувально-діагностичний центр «Сучасна дерматологія та хірургія» потурбується про повернення молодості Вашій шкірі та запропонує Омолодження обличчя Мезо-ксантин