Подологія і естетика нігтів

Подологія і естетика нігтів

Ми вирішуємо подологічні проблеми:

Пітливості ніг; Неприємного запаху; Мозолей; Тріщин; Бородавок; Натоптишів; Грибкових захворювань; Здійснюємо лікуваня нігтів, які вросли, без болю і хірургічного втручання.

Лікувально-діагностичний центр «Derm COM» потурбується про повернення здоров’я Вашим ногам.

Подологія, подіатрія, лікування мікозів, натоптишів, підошовних бородавок, мозолів

Подологія (подіатрія) Подіатрія або Podiatric медицина, це галузь медицини, присвяченої вивченню діагностики та медикаментозного і хірургічного лікування захворювань стопи, щиколотки і нижньої кінцівки. Термін Подіатрія ввійшов у вжиток на початку 20-го століття в Сполучених Штатах і в даний час використовується в усьому світі.

Мозолі і натоптиші

Мозоль — невелике хворобливе ущільнення шкіри з чіткими, найчастіше округлими обрисами. Як правило, мозолі виникають на п’ятках та пальцях ніг.

Мозолі бувають сухими і мокрими. У місцях мокрих мозолів проступає кров, а з часом накопичується рідина — результат пошкодження тканин. Такі мозолі треба обробляти антибактеріальним засобом і лікувати як дрібні рани або порізи. Згодом мокрі мозолі можуть трансформуватися в сухі, мають глибокий стрижень.

Натоптиші — це ущільнення ороговілої шкіри підошви без стрижня (на відміну від проникаючих сухих мозолів або підошовних бородавок), які при ходьбі завдають сильний біль і печіння.

Утворенню мозолів і натоптишів сприяє в першу чергу вузьке взуття, яке натирає ногу, а також довга ходьба або тривале стояння на ногах.

Лікування натоптишів в клініці

У Дерматологічному відділенні «Derm.Com» в Києві використовують три методи лікування: за допомогою рідкого азоту; лазерним видаленням; способом, який називають «висвердлювання». Рідкий азот заморожує ороговілу ділянку і дозволяє без проблем видалити її. Найчастіше цю методику застосовують для лікування мозолів і підошовних бородавок. Лазерний промінь діє зовсім за іншим принципом, він розм’якшує шкіру і шліфує її, видаляючи мертві шари. Так само використовують спеціальний апарат, який шліфує мозолі і сухі натоптиші, але ця процедура відноситься, скоріше, до косметичних. Видалення таких наростів в клініці вважається необхідним тільки в тому випадку, якщо натоптиші і мозолі є хронічними або ж якщо утворився найрідкісніший вид — натоптиш зі стрижнем. У всіх інших випадках краще уникнути настільки серйозних процедур.