Збільшення губ Ювідерм Ультра

Препарат Ювідерм Ультра 3 JUVEDERM® ULTRA. для збільшення губ


Збільшення губ Ювідерм Ультра: Препарат Ювідерм Ультра 3 (Juvéderm® ULTRA) призначений для ін’єкцій в губи і періоральну область для збільшення губ у дорослих у віці старше 21 років. Juvéderm® ULTRA миттєво додає повноту до губ і є єдиним наповнювачем для шкіри, який довів здатність утримувати збільшений об’єм губ впродовж одного року. Серія філерів Ювідерм Ультра відрізняється від інших наявністю в своєму складі лідокаїну, місцевого анестетика, завдяки якому процедура введення гелю переноситься набагато легше. Це препарат, призначений для корекції помірно вираженого і глибокого провисання шкіри, яке обумовлено віковими змінами тканин, а також для збільшення об’єму губ.

Склад препарату для збільшення губ Ювідерм Ультра

Його основним компонентом є гіалуронова кислота нетваринного походження. Концентрація 24 мг на 1 мл розчину. Особливістю гелю є те, що окремі молекули гіалуронової кислоти «зшиті» між собою. Це необхідно для того, щоб гель довше зберігався в тканинах і підтримував ефект об’єму, який був досягнутий під час процедури. Другий за значущістю компонент — це лідокаїну гідрохлорид, мета якого знеболити місце введення препарату. Додатково гель містить фосфатний буфер, завдяки якому набряк тканин в місці введення препарату мінімальний, а то і зовсім відсутній.

Форма випуску

Одна упаковка містить 2 шприци, в кожному з яких по 0,8 мл стерильного гелю, і 4 стерильних одноразових ін’єкційних голки 27G1/2″. Кожна упаковка містить листок-вкладиш з докладною інформацією про препарат.

Області застосування

Філер не призначений для масивної корекції форми обличчя і внесення суттєвих змін до окремих рис обличчя. З допомогу цього філлера можна розгладити зморшки в області чола, розправити носогубні складки, скорегувати області скул. У шкіру повік препарат не вводиться. Проводити ін’єкції в область темних кіл під очима може тільки висококласний фахівець, який добре розуміє анатомічну будову даної області і готовий взяти на себе відповідальність за можливі несприятливі наслідки процедури. Зазвичай для області навколо очей використовують спеціально призначені для неї препарати. Гель Juvederm Ultra 3 підходить для збільшення об’єму губ і для корекції їх контуру.

Заборонено вводити препарат в судини, так як це може призвести до масивної емболії (закупорки) і некрозу (омертвіння) тканин.

Протипоказання введенняпрепарату для збільшення губ Ювідерм Ультра

Філер не може бути використаний: у хворих на епілепсію, у яких напади судом не знімається або погано купіруються лікарськими препаратами; у людей зі схильністю до розвитку келоїдних і гіпертрофічних рубців; якщо є непереносимість препаратів гіалуронової кислоти і будь-яких місцевих анестетиків з групи амідних препаратів; у пацієнтів з порфірією; під час вагітності і годування дитини грудним молоком; у дітей; при наявності запалення шкіри або проявів вірусної, бактеріальної або грибкової інфекції (герпес, мікроспорія і ін.); одночасно з лазерними процедурами, механічним відлущуванням (мікродермабразією), хімічним пілінгом; в тих областях, куди раніше були введені синтетичні імплантати.

Обмеження використання

З обережністю слід застосовувати препарат у людей з цілим рядом захворювань. Необхідно проводити клінічні випробування, які можуть підтвердити безпечність препарату при наявності порушень роботи внутрішніх органів, серцево-судинної та імунної системи.

Аутоімунні захворювання.

Вказівки на аутоімунні захворювання в минулому або наявність такого захворювання поза загостренням вимагає від лікаря більш детального збору інформації про пацієнта та проведене лікування. Активна фаза захворювання є протипоказанням для проведення процедури. У період ремісії потрібне проведення подвійний проби з препаратом, а потім необхідно забезпечити спостереження за такими клієнтами.

Алергічні реакції.

Якщо у клієнта в минулому були важкі алергічні реакції або випадки анафілактичного шоку, то лікар може призначити або подвійну пробу з препаратом, або спеціальне профілактичне лікування, курс якого необхідно буде проходити перед кожною процедурою. Це слід робити і тоді, коли алергічні реакції не були пов’язані з введенням препаратів гіалуронової кислоти або місцевих анестетиків.

Стрептококова інфекція в минулому.

Виробник препарату Juvederm Ultra 3 рекомендує лікарям відмовитися від проведення процедури у тих клієнтів, у кого в минулому спостерігалися часті ангіни, був діагностований гострий суглобовий ревматизм або ревматичне ураження серця.

Прийом антикоагулянтів.

Відмовитися від прийому аспірину необхідно мінімум за тиждень до передбачуваної процедури. Якщо пацієнт не може відмовитися від прийому препаратів, що зменшують згортання крові, то він повинен бути в обов’язковому порядку проінформований про ризик розвитку значних за об’ємом підшкірних гематом у місці ін’єкцій.

Професійний спорт.

Філер в своєму складу має речовини, які можуть дати позитивну допінг-пробу.

Підготовка до процедури

Зазвичай на першому етапі проводиться консультація, під час якої лікар вислуховує побажання клієнта, визначає стан шкіри, вибирає оптимальний препарат для отримання найкращого результату, а також кількість препарату на одну процедуру. Лікар в обов’язковому порядку розповість клієнту про можливі несприятливі наслідки введення препарату і несумісність з іншими препаратами.

Як вводиться препарат

    Перед початком введення препарату шкіра в обов’язковому порядку очищається від забруднень і косметики, а потім дезінфікується розчином антисептика. Упаковка препарату в обов’язковому порядку розкривається в присутності клієнта. З шприца знімається затичка, а на її місце прикручується голка, закрита ковпачком. Безпосередньо перед початком проведення ін’єкцій ковпачок з голки знімається. Якщо в міру проведення ін’єкцій голка затупилась і кожне введення її в шкіру стає все більш болючим, то можна замінити голку на нову. Вводиться філлер дуже повільно. Це дозволяє гелю рівномірно розподілятися в тканинах. Після того, як потрібний об’єм гелю введено, область проведення ін’єкцій м’яко масажують для кращого розподілу препарату в тканинах.

Догляд за шкірою після процедури Протягом перших 12 годин після проведення ін’єкцій не рекомендується: наносити макіяж; тривалий час перебувати на сонці; відвідувати солярій; проводити процедуру кріотерапії або перебувати на відкритому повітрі при температурі нижче 0° С. Протягом двох тижнів протипоказані теплові процедури, в тому числі відвідування сауни або турецької лазні.

Можливі несприятливі наслідки збільшення губ Ювідерм Ультра

запальні реакції шкіри: почервоніння, розвиток еритеми, поява сверблячки і болю при натисканні; поява синців в тих місцях, де проводилися проколи шкіри голкою; поява вузликів або локальних ущільнень в місцях ін’єкцій; поява депігментованих або гіперпігментірованних ділянок шкіри в місці введення препарату; розвиток змертвіння шкіри в місці введення препарату, часто в області перенісся; розвиток алергічних реакцій на будь-який з компонентів препарату.