Лікування дифузної алопеції

Лікування дифузної алопеції

Дифузна алопеція, випадання волосся: лікування в Києві

Лікування дифузної алопеції  або телогенової алопеції — це захворювання, яке супроводжується дифузним порідіння, випаданням волосся, і часто супроводжується порушенням структури самого волосся: волосини стають «слабкими» і ламкими.

Для визначення оптимального методу лікування облисіння необхідно провести консультацію «ДермКом»  дерматологічне відділення клініки Coolaser Clinic в Києві, який на підставі Ваших скарг, форми хвороби і її перебігу, зможе підібрати для Вас індивідуальну програму лікування.

Причини дифузної алопеції

Дифузна алопеція — це в першу чергу стан виснаження. Часто цей стан спостерігається у осіб, які знаходяться на жорсткій дієті. Серйозні хвороби, прийом деяких медикаментів, хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту, хронічні стреси — це деякі їз причин дифузного випадіння волосся. Як правило, ці фактори сумуються. Певну роль відіграє сезонність, так як, наприклад, після літа на початку осені відбувається фізіологічне зменшення росту волосся. Але якщо вчасно не почати контролювати процес, то на фізіологічну втрату волосся можуть нашаруватись інші фактори і викликати досить помітне порідіння зачіски.

Симптоми для лікування дифузної алопеції

При дифузній алопеції спостерігається випадання волосся приблизно однакової інтенсивності по всій голові. Волосини стають ламкими, слабкими, іноді можуть висмикуватися при найменшому зусиллі.

Діагностика дифузної алопеції

Для визначення наявності дифузної алопеції необхідно виключити дефіцитні стани, нестачу білка, заліза, кальцію та інших мікроелементів, з яких будується нове волосся. Обов’язково потрібно виключити андрогенную алопецію. При підозрі на андрогенну алопецію фототріхоскопія проводиться у двох зонах: лобно-тім’яної та потилично-скроневої. Разючі відмінності в кількості волосся в цих зонах будуть говорити на користь андрогенетичної алопеції. Якщо ж показники не будуть істотно відрізнятися, то це буде говорити на користь саме дифузійної алопеції.

Лікування дифузної алопеції

За наявності дефіцитних станів проводиться їх корекція, призначається дієта для поповнення запасів організму в мікроелементах і білках. Зовнішнє лікування починається з підбору правильного догляду за шкірою голови і волоссям.

Для поліпшення живлення волосяного фолікула використовуються подразливий місцевий догляд для збільшення кровообігу в шкірі голови, крім того використовуються дерматологічні ролери, а також фототерапія.

При необхідності призначаються стимулятори росту волосся зовнішньо. Потрібно пам’ятати, що якщо є схильність до дифузного випадання волосся, то цей стан вимагає постійної уваги, правильного догляду, а іноді і підтримуючої терапії.

Дерматологічне відділення «Derm.Com» в Києві спеціалізується на комплексній терапії стовбуровими клітинами, проводить лікування дифузної алопеції і допомагає своїм пацієнтам тримати хворобу під контролем.