Корекція овалу обличчя

Корекція овалу обличчя без хірургії, контурна пластика, плазмоліфтинг, мезоніті в Києві

Корекція овалу обличчя потрібно колі опущені м’які тканини обличчя. Це вікова особливість старіння шкіри після 35 років. Коли ми бачимо нерівний контур овалу обличчя, опущені щоки, то розуміємо, що ці зміни є з одного боку результатом впливу сил земного тяжіння і птозу (зміщення м’яких тканин і жирових пакетів обличчя вниз, з іншого — «розтягнення шкіри». Важливо розуміти, що відкладення жиру в області підборіддя ускладнює і розтягує шкіру в нижній третині обличчя.

СМАС Ліфтінг кращій спосіб підтяжки овалу обличчя

Причини опущення м’яких тканин обличчя:

Лицьовий скелет. У нас змінюється прикус (зменшується його висота), виснажується кісткова тканина (ущільнюється вилична кістка, зменшується нижня щелепа і ін.).

Корекція овалу обличчя

М’язи і зв’язки розтягуються і стоншуються, ефект сповзання м’яких тканин, «опущення обличчя»;

SMAS (Superficial Musculo Aponeurotic System поверхнева м’язово-апоневротична система) — структура, яка відповідає за гармонійний рух м’язів і шкіри; SMAS з плином часу втрачає свою еластичність, розтягується і, як наслідок, ми бачимо на обличчі горбки, ямки, борозни.

Підшкірна жирова клітковина і жирові компортаменти під дією гравітації переміщаються вниз, ці зміни помітні у вигляді жирових гриж і брилів в області овалу обличчя.

Рекомендовано прводіті процедуру СМАС Ліфтінг Альтера

Сучасні підходи до корекції овалу обличчя

Час появи перших подібних змін залежить більшою мірою від генетичної схильності, частково від способу життя і стану шкіри.

Сучасні підходи до корекції опущення (птоз) овалу обличчя кардинально відрізняються від того, що пропонувала естетична медицина ще десять-п’ятнадцять років тому.

На сьогоднішній день косметологія, як наука, розвивається дуже динамічно: розширюються її можливості, змінюються підходи до естетичної корекції. Розглядаючи старіння не тільки як зміна тонусу і рельєфу шкіри, але як втрату і розподіл об’ємів, косметологія доповнює свою стратегію 3D-моделюванням.

Волюметрична корекція обличчя передбачає переміщення і заповнення об’ємів м’яких тканин обличчя за аналогією з пластичною хірургією, при цьому на зміну редукції (висікання надлишків) тканин приходить їх переміщення. Більш того, волюммізуючі методи вже зазіхають на естетичну корекцію вікових дистрофічних змін кісткового скелета.

На сьогоднішній день можливості сучасної естетичної медицини настільки значні, що радикальні методи корекції рис обличчя, такі як пластична операція, часто можна істотно відстрочити або уникнути зовсім.

З метою корекції опущення овалу обличчя в лікувально-діагностичному центрі «Сучасна дерматологія та хірургія» , застосовуються такі методи:

Ін’єкційні методи:

1. При надлишках підшкірної жирової клітковини (другого підборіддя) в першу чергу необхідно зменшити об’єм. З цією метою по овалу обличчя успішно застосовується липолитическом терапія — ін’єкційні препарати, що дозволяють розщеплювати жирові клітини в місцях їх зайвого скупчення (друге підборіддя, брили). Вже після 1-3 процедур ця зона худне і стає легше, далі можна приступити до підтяжки м’яких тканин.

2. Починаємо з відновлення глибоких шарів обличчя (заповнення сплощених кісткових структур, зміцнення зв’язкового апарату). Наша методика пропонує нехірургічну і безпечну корекцію (підтяжку) щік і корекцію овалу обличчя, за допомогою процедури 3D-ліфтинг (підтяжка) обличчя препаратом Radiesse.

Фото до і відразу після процедури 3D-ліфтингу (підтяжки) обличчя препаратом Radiesse.

3. Контурна пластика . Грамотна корекція підборіддя западин і впали куточків губ допомагає якісно вплинути на відновлення чітких контурів обличчя. Особливо варто підкреслити, що для досягнення якісного результату важливі кваліфікація персоналу (в лікувально-діагностичному центрі «Сучасна дерматологія та хірургія» дані процедури виконують лікарі, сертифіковані компаніями-виробниками препаратів, як тренери в Україні — це вищий рівень) і дотримання стерильних умов (процедури виконуються в стерильних умовах, що неможливо якісно забезпечити «ні вдома, ні в перукарні»).

4. Плазмаліфтинг сприяє утворенню молодих клітин шкіри зі стовбурових клітин, росту мережі кровоносних судин і відновлення нормальних обмінних процесів в шкірі. При цьому фібробласти (клітини сполучної тканини, розташовані глибоко в шкірі) починають виділяти підвищену кількість колагену і еластину — білків, які забезпечують пружність і ліфтинг шкіри. Це останнє досягнення вчених по омолодженню й оздоровленню шкіри обличчя ін’єкції молодості власної плазмою, збагаченої тромбоцитами

Нитяні методи

1. APTS. Ефективною профілактикою і корекцією опущення м’яких тканин обличчя є нитки APTOS. Дана методика малоінвазивної підтяжки обличчя дозволяють змоделювати овал обличчя, завдяки формуванню нового каркаса, який буде «тримати» тканини, не дозволяючи їм опускатися, формуючи глибокі зморшки і складки. Методика, що має невеликий реабілітаційний період, є досить ефективною при правильній оцінці показань до неї.

2. Тредліфтінг. Мезоніті. Дана методика добре підходить для зміцнення і ліфтингу овалу обличчя, брилів, підборіддя і шиї. Омолоджуючий ефект помітний після однієї процедури. Згодом, через приблизно два місяці, ефект стає ще більш помітним, оскільки сполучна тканина утворює природний підтримуючий каркас в тканинах.

Апаратні методики

Існуючі на сьогоднішній день апаратні методи, судячи з анонсу компаній виробників, повинні забезпечувати яскравий і швидкий ліфтинг тканин обличчя, напевно як і обіцянки етикеток на красивих і дорогих баночках крему з колагеном. Але цього не відбувається. Чуда-машини і чарівного крему ще немає. У вікових пацієнтів дійсно видимий ліфтинг тканин може мати місце тільки після ретельно спланованої і правильно проведеної ін’єкційної корекції обличчя досвідченим лікарем.

Для профілактики птозу і зміцнення м’яких тканин обличчя молодих жінок з першими ознаками старіння, добре показали себе процедури:

1. Мікрострумова терапія з програмою лімфодренажу, для усунення набряклості повік і обличчя, і програмами тонізації і гідратації шкіри. Особливо процедура буде ефективна, якщо проводити її на сироватці з гіалуроновою кислотою.

2. RF ліфтіг обличчя — це нехірургічна методика, в основі якої лежить контрольований нагрів дерми електричним струмом високої частоти (0,4 — 4 МГц, звідси і назва методики радіочастотна), що призводить до повної або часткової коагуляції колагену і еластину від впливу температури. При нагріванні волокна скорочуються, натягуючи шкіру, при цьому відбувається розгладження дрібних зморшок, а великі стають менш помітні. Поява великої кількості «не функціональних» волокон природним шляхом активує діяльність фіброкласт і фібробластів, збільшуючи їх загальну кількість і функціональну активність. Процес «заміни» старих, нефункціонуючих волокон новими прискорюється в рази.

3. Міостімуляция обличчя.

Адекватно підбираючи оптимальну методику в кожному конкретному випадку, іноді — грамотно комбінуючи, ми можемо досягти істотних результатів у корекції рис обличчя, відновлення контурів овалу обличчя без хірургічних втручань, піклуючись при цьому і про здоров’я і адекватне функціонуванні шкіри.

Визначитися з існуючими можливостями в естетичній медицині, скласти адекватний план роботи з пітання Корекція овалу обличчя можливо в ході індивідуальної консультації з лікарем «ДермКом»  дерматологічне відділення клініки Coolaser Clinic в Києві