Видалення, усунення, зморшок, заповнення носогубних складок.

ЗАПОВНЕННЯ НОСОГУБНИХ СКЛАДОК ПРЕПАРАТАМИ ГІАЛУРОНОВОЇ КИСЛОТИ

Контурна пластика препаратами на основі гіалуронової кислоти

Хочете знати, що таке носогубні складки? Погляньте на своє відображення в дзеркалі. Від верхівки крил носа до бічних сторін підборіддя спускаються дві лінії. З віком ці складки поглиблюються, роблячи вираз обличчя менш привабливим, візуально збільшуючи вік людини.

Контурна пластика препаратами на основі гіалуронової кислоти дозволяє ефективно вирішувати проблему глибоких носогубних складок і заломів шкіри в області щік. Препарати Рестилайн, Суржідерм, Ювідерм, Тіосіаль і методика їх введення сертифіковані, що дозволяє гарантувати кожному пацієнту безпеку процедури і її максимальну ефективність в лікувально-діагностичному центрі «Сучасна дерматологія та хірургія» в Полтаві.

Гіалуронова кислота нетваринного походженняв в цих препаратах забезпечує їх хорошу біологічну сумісність з тканинами пацієнта, виключає розвиток реакції відторгнення і алергії.

ВАЖЛИВО! Носогубні складки прибирає тільки процедура контурної пластики! Носогубні складки не зникнуть після процедур з застосуванням апаратних методик, мезотерапії і навіть біоревіталізації гіалуроновою кислотою!

Результат від процедури контурної пластики зморшок Ви бачите відразу, але може бути ще незначна набряклість тканин в обробленій області, почервоніння шкіри і навіть гематома (синяк). Почервоніння зникає через 15 хвилин, а набряклість і гематома через кілька днів. Зазвичай період відновлення не вимагає від пацієнта практично ніяких зусиль. Обмеження стосуються перебування на сонці без відповідного захисту шкіри обличчя, проведення масажу обличчя після ін’єкцій і використання теплових процедур (відвідування лазні, сауни) в перший тиждень після корекції.

Вже до кінця першого тижня після процедури контурної пластики зморшок Ви зможете побачити приголомшливий результат: своє молоде і привабливе обличчя. Всього одна процедура і ефект на цілий рік!

Суть процедури і скільки тримається результат?

Незважаючи на те, що в основі препаратів Сюржідерм, Ювідерм і ін. лежить гіалуронова кислота, існують деякі відмінності в показаннях і протипоказаннях до їх застосування. У кожному конкретному випадку ми підбираємо препарат для корекції зморшок індивідуально в залежності від віку пацієнта, ступеня вираженості складок, вихідного стану, типу шкірного покриву і загального статусу організму.

Суть процедури полягає в тому, що препарат гіалуронової кислоти ін’єкційним шляхом тонкою голочкою вводиться в проблемну зону, заповнюючи порожнечі в області зморшок і складок, і як результат ми отримуємо гладку і пружну шкіру без зморшок і складок. Процедура проводиться амбулаторно, зазвичай займає близько тридцяти хвилин, практично безболісна, так як шкіра перед процедурою знеболюється анестезуючу кремом ЕМЛА, плюс хороші препарати, наприклад Juvederm, в свою формулу вже включили лідокаїн, тому введення гіалуронової кислоти Ви не відчуваєте.

Після процедури корекції, носогубні складки і інші зморшки зникають на термін близько 1 року!

Використання якісних брендових препаратів, які пройшли безліч клінічних досліджень і відповідна кваліфікація лікаря гарантують Вам безпеку процедури контурної пластики для Вашого здоров’я.