Видалення зморшок, заповнення носогубних складок

ЗАПОВНЕННЯ НОСОГУБНИХ СКЛАДОК ПРЕПАРАТАМИ ГІАЛУРОНОВОЇ КИСЛОТИ

Хочете знати, що таке носогубні складки? Погляньте на своє відображення в дзеркалі. Від верхівки крил носа до бічних сторін підборіддя спускаються дві лінії. З віком ці складки поглиблюються, роблячи вираз обличчя менш привабливим, візуально збільшуючи вік людини.

Видалення зморшок

Контурна пластика препаратами на основі гіалуронової кислоти

Контурна пластика препаратами на основі гіалуронової кислоти дозволяє ефективно вирішувати проблему глибоких носогубних складок і заломів шкіри в області щік. Препарати Рестилайн, Суржідерм, Ювідерм, Тіосіаль і методика їх введення сертифіковані, що дозволяє гарантувати кожному пацієнту безпеку процедури і її максимальну ефективність в лікувально-діагностичному центрі «Сучасна дерматологія та хірургія» в Полтаві.

Гіалуронова кислота нетваринного походженняв в цих препаратах забезпечує їх хорошу біологічну сумісність з тканинами пацієнта, виключає розвиток реакції відторгнення і алергії.

ВАЖЛИВО! Носогубні складки прибирає тільки процедура контурної пластики! Носогубні складки не зникнуть після процедур з застосуванням апаратних методик, мезотерапії і навіть біоревіталізації гіалуроновою кислотою!

Результат від процедури контурної пластики зморшок Ви бачите відразу, але може бути ще незначна набряклість тканин в обробленій області, почервоніння шкіри і навіть гематома (синяк). Почервоніння зникає через 15 хвилин, а набряклість і гематома через кілька днів. Зазвичай період відновлення не вимагає від пацієнта практично ніяких зусиль. Обмеження стосуються перебування на сонці без відповідного захисту шкіри обличчя, проведення масажу обличчя після ін’єкцій і використання теплових процедур (відвідування лазні, сауни) в перший тиждень після корекції.

Вже до кінця першого тижня після процедури контурної пластики зморшок Ви зможете побачити приголомшливий результат: своє молоде і привабливе обличчя. Всього одна процедура і ефект на цілий рік!

Суть процедури Видалення зморшок, заповнення носогубних складок — скільки тримається результат?

Незважаючи на те, що в основі препаратів Сюржідерм, Ювідерм і ін. лежить гіалуронова кислота, існують деякі відмінності в показаннях і протипоказаннях до їх застосування. У кожному конкретному випадку ми підбираємо препарат для корекції зморшок індивідуально в залежності від віку пацієнта, ступеня вираженості складок, вихідного стану, типу шкірного покриву і загального статусу організму.

Суть процедури полягає в тому, що препарат гіалуронової кислоти ін’єкційним шляхом тонкою голочкою вводиться в проблемну зону, заповнюючи порожнечі в області зморшок і складок, і як результат ми отримуємо гладку і пружну шкіру без зморшок і складок. Процедура проводиться амбулаторно, зазвичай займає близько тридцяти хвилин, практично безболісна, так як шкіра перед процедурою знеболюється анестезуючу кремом ЕМЛА, плюс хороші препарати, наприклад Juvederm, в свою формулу вже включили лідокаїн, тому введення гіалуронової кислоти Ви не відчуваєте.

Після процедури Видалення зморшок, заповнення носогубних складок і інші зморшки зникають на термін близько 1 року!

Використання якісних брендових препаратів, які пройшли безліч клінічних досліджень і відповідна кваліфікація лікаря «ДермКом»  дерматологічного відділення клініки Coolaser Clinic в Києві гарантують Вам безпеку процедури контурної пластики для Вашого здоров’я.