Корекція фігури

Усунення целлюліту, жирових відкладень та корекція фігури

Це процедура швидкої безопераційної корекції локальних жирових відкладень за допомогою ін’єкцій препарату, який руйнує жирові клітини в проблемних зониах Об’єми значно локальних жирових відкладень зменшуються вже після першої процедури, всього необхідно від 1 до 4 процедур, при цьому шкіра і м’язова тканина не пошкоджуються.

При постійній вазі отриманий ефект в проблемних зонах зберігається роками!

Показання: корекція локальних жирових відкладень на верхній частині рук, животі, боках, зовнішньої і внутрішньої поверхні стегон, внутрішній стороні колін, складки на спині, подвійне підборіддя.

Детальну консультацію для визначення найбільш оптимального плану роботи по корекції ліподистрофії Ви можете отримати в ході лікарської консультації.

Лікувально-діагностичний центр «Сучасна дерматологія та хірургія» пропонує своїм клієнтам найкращі новітні розробки світової косметології. Залежно від показань лікар призначає як ліполітичну монотерапію, так і комплексний підхід із застосуванням таких процедур:

2. Антицелюлітна мезотерапія:

Рівномірно часто обколюється передня і задня поверхня стегон, сідниць, коліна, живіт, боки, навіть внутрішня поверхня плеча. Препарати вводяться на глибину 5-8мм (рівень підшкірної жирової клітковини) з інтервалом між уколів 1-2 см, що максимально забезпечує високу концентрацію препаратів, рівномірно по всій поверхні оброблюваної зони.

До складу препаратів, як правило, входять:

  • речовини, які нормалізують обмін речовин в підшкірній жировій клітковині і регулюють обмін ліпідів;
  • судинні препарати, що відновлюють і покращують кровообіг підшкірної жирової клітковини;
  • ферменти, що усувають фіброзну тканину;
  • структуранти, що відновлюють і зміцнюють саму дерму шкіри.

Виконуються процедури 1 раз в тиждень, 10 процедур. Ефект зберігається 1 рік.

3. Карбокситерапія

Сьогодні карбоксітерапія набула великої популярності в естетичній медицині завдяки безпеці і високій ефективності даної методики. Карбоксітерапія широко застосовується як в країнах Європи (санаторії Карлових Вар) так і в Росії і Україні.

Ефективні на всіх стадіях целюліту 10-15 процедур і у Вас гладенькі підтягнуті ніжки! А як безкоштовний бонус, в результаті карбоксітерапіі зміцнення судин, Ви помітите зникнення дрібних судинних сіточок на ногах! Це найпопулярніша і всіма улюблена процедура!

4. Апаратне ліпомоделювання і ліфтинг

Принцип роботи апаратів безопераційної ліпосакції : BTL Vanquish заснований на синергії мультиполярної RF. А аппарат Кулскалптінг на основі Кріоліполізу.

Антіцеллюлітна терапія" та Корекція фігури

Дана технологія на сьогоднішній день є лідируючою апаратною методикою лікування ліподистрофії і являє собою інноваційну безопераційну технологію, націлену на зменшення вмісту ліпідів в адипоцитах, поліпшення мікроциркуляції та лімфодренажу, а також на підвищення тонусу і еластичності шкіри.

Показання: корекція фігури і целюліту, підтяжка в’ялої шкіри, зменшення і ліфтинг другого підборіддя, активація синтезу колагену в шкірі.

5. Міостімуляция

Проходячи по м’язах, імпульсні струми змушують їх скорочуватися в режимі підвищеної активності, так як би людина, наприклад, активно бігала або займалася фітнесом. У міостімуляції навіть є свої плюси перед звичайними заняттями спортом: вона дозволяє розробити такі групи м’язів, впливати на які за допомогою вправ практично неможливо через їх місця і глибини розташування.

6. Антицелюлітні обгортання і масажі

Обгортання і масаж це чудова процедура класичної косметології для догляду за шкірою в рамках комплексних програм по корекції фігури. Це приємна, але малоефективна процедура якщо застосовувати її без комбінації з більш результативними методиками, описаними вище.

«ДермКом»  дерматологічне відділення клініки Coolaser Clinic в Києві для ефективного лікування целюліту в своєму розпорядженні має не тільки всю необхідну апаратуру і лікувальну косметику, але і регулярно оновлює технічну базу і підвищує кваліфікацію лікарів відповідно до динамічного розвитку медицини в даному питанні.

Детальну консультацію, спрямовану на діагностику стану, визначення найбільш оптимального плану роботи по пітанню Корекція фігури Ви можете отрим ати в ході лікарської консультації.