Лікування алопеції

 Лікування алопеції (облисіння) та випадіння волосся в Києві

Лікування алопеції як патологічне випадіння волосся, що приводить до їх порідіння або повного зникнення на певних ділянках голови або тулуба називається алопеція (від лат. Alopecia «облисіння»)

Випадіння волосся є природним фізіологічним процесом, якщо на місці, де випала волосина, через деякий час виростає нова, це служить ознакою нормальної життєдіяльності волосяного фолікула.

Лікування алопеції

Класифікація поширених типів випадіння волосся:

1. Нерубцева алопеція:

  • Андрогенетична алопеція: (у чоловіків; у жінок.);
  • Телогенове випадіння волосся: (алопеція викликана хіміотерапією, радіацією, токсична алопеція);
  • Вогнищева модель випадіння волосся: (гніздова алопеція; стригучий лишай).

2. Рубцева алопеція (випадіння волосся при червоному плоскому лишаї, червоний вовчак, осередкової склеродермії та інших захворюваннях шкіри).

Найбільш поширеною формою алопеції є андрогенетична алопеція, яка вражає представників обох статей. Причиною може бути підвищений рівень андрогенів (тестостерон, дигідротестостерон) і їх вплив на волосяний фолікул, або підвищена чутливість даних волосяних фолікулів до нормальної (фізіологічної) концентрації андрогенів в крові.

Дифузне випадіння волосся може бути спровоковано рядом специфічних причин, в числі яких вплив курсу хіміотерапії, радіації, токсичних з’єднань (ртуть, миш’як і ін.). Також дифузна алопеція може бути формою осередкової алопеції, яка, як правило, локалізована, але іноді має дифузний характер. В цьому випадку мішенню нашого власного імунітету є волосяний фолікул. Істотним провокуючим фактором у розвитку дифузного випадіння волосся є важкі гарячкові стани, пологи, травми, втрати крові, кардинальні дієти, важкі емоційні переживання, порушення гормонального фону. Дифузна алопеція може вдруге супроводжувати будь важке захворювання внутрішніх органів.

«ДермКом»  дерматологічне відділення клініки Coolaser Clinic в Києві пропонує комплексні методи лікування випадіння волосся:

1. Плазмоліфтинг в лікуванні стійких форм алопеції.

Суть методики проста: лікування випадіння волосся методом введення власної плазми є найефективнішою процедурою на сьогоднішній день в боротьбі з алопецією. Жінкам і чоловікам плазмоліфтинг може допомогти не облисіти. Якщо лисина гладка і вже давня, знову шевелюра, звичайно, не виросте. Але те волосся, котре збиралося випасти, довго ще не випаде. Тобто, процес облисіння плазмоліфтинг дуже сильно уповільнює, навіть тоді, коли причину алопеції усунути неможливо (гормональні дисфункції).

  • В умовах лікарського кабінету спеціально навчений лікар дерматолог-косметолог бере у пацієнта невелику кількість крові, для цього використовується одноразовий індивідуальний набір витратних матеріалів з одноразовими шприцами, пробірками і ін. матеріалами для проведення однієї процедури.
  • Кров тут же обробляється за допомогою високотехнологічної апаратури, безпосередньо перед процедурою і в присутності пацієнта. Виділена з крові плазма збагачується власними тромбоцитами.
  • Саме в цих клітинах і приховані величезні відновлювальні ресурси. Потім отриманий препарат, в який не повинні додаватися ніякі сторонні речовини, вводиться пацієнтові мезотерапевтіческіе способом, тобто за допомогою серії мікроін’єкцій в область волосистої частини голови.
  • Шкіра тут же отримує потужний поштовх до оновлення. Власні тромбоцити миттєво розпізнаються організмом і починають свою роботу саме відновлення.

Випадіння волосся значно знижується вже після першої процедури. А до кінця 46 процедури відзначається відростання нового волосся, загальне зміцнення волосся і поява блиску. Дані спостереження підтверджуються при дослідженні щільності і діаметра волосся.

Це єдина високо результативна процедура при андрогенному чоловічому облисінні!

2. МЕЗОТЕРАПІЯ для поліпшення росту волосся

Мезотерапевтичне лікування волосистої частини голови проводиться за допомогою професійних коктейлів з активних поживних і стимулюючих речовин, спільна дія яких потенціює зростання і покращує структуру волосся за рахунок поліпшення постачання в волосяний фолікул відсутніх поживних інгредієнтів.

Істотний ефект також досягається за рахунок поліпшення мікроциркуляції в зоні волосяного фолікула. В склад мезотерапевтичних препаратів найчастіше входять такі активні речовини, як фактори росту ендотелію судин, фібробластів, інсуліновий фактор росту, коензим Q-10, пептид міді, цинку та інші речовини, вітаміни і амінокислоти. При своєму оптимальному поєднанні вони надають комплексний оздоровчий вплив на шкіру голови і структуру волосся.

3. Карбоксітерапія для поліпшення кровообігу волосистої частини голови

  • 1. За рахунок впливу на вазомоторний центр, розширюються периферичні судини, поліпшується мікроциркуляція крові в шкірі, отже, зміцнюються волосяні фолікули і активується ріст волосся.
  • 2. Нормалізується венозний відтік, зменшується набряклість тканин.
  • 3. Мобілізується енергетичний обмін в клітинах, посилюється синтез біологічно активних речовин в фолікулах і підвищується якість волосся.

Найбільш важливим для нас є те, що під дією СО2 відбувається посилення вироблення компонентів міжклітинного матриксу, фібронектину, гіалуронової кислоти, амінокислот і полісахаридних комплексів, оновлення колагенової структури шкіри.

4. Фракційна МІКРОГОЛЧАТА ТЕРАПІЯ волосистої частини голови для  Лікування алопеції

Завдяки множинним проколам дермапена стимулюється регенерація і зміцнення волосяних фолікулів. Крім того, під час і після проведеної процедури в шкіру через мікроканали активно проникає цільовий косметичний і лікувальний засіб (мезопрепарат), спрямований на вирішення конкретного завдання.

5. ДОМАШНІЙ догляд за волоссям

1) Виключити шампуні з лаурилсульфатом, який пересушує вососся і робить його ламким і тьмяним, має токсичну дію на волосяні фолікули і шкіру в цілому. Мити волосся лікувальними шампунями не частіше 2 разів на тиждень.

2) Використовувати живильні маски, бальзами, масла та спреї з аргановою і іншими оліями, які сприяють як оздоровленню шкіри голови, так і обволіканню волосся по всій довжині і перешкоджають ламкості і руйнуванню структури волосся.

3) У домашньому використанні для поліпшення кровообігу добре застосовувати Дарсонваль.

Професійне лікування алопеції в Києві

 Але ми рекомендуємо: довірьтеся для лікування алопеції професіоналам — «ДермКом»  дерматологічне відділення клініки Coolaser Clinic в Києві