Лікування гіпергідрозу

Пітливість пахв, гіпергідроз, видалення пітливості, лікування в Києві

Надійний і ефективний спосіб лікування гіпергідрозу

Гіпергідроз заважає Вам насолоджуватися життям? Не варто засмучуватися. Приходьте, ми знаємо, як Вам допомогти.

Всього 1 процедура в рік і сухі пахви кожен день!

Статистика стверджує, що з цією проблемою сьогодні стикається величезна кількість людей.

Фізіологічним є посилення потовиділення на тлі інтенсивного фізичного навантаження або в жарку погоду. Однак є люди, які відчувають вкрай неприємні відчуття від підвищеної пітливості, яка може виникнути без видимих причин. Гіпергідроз змушує пацієнтів уникати спілкування з оточуючими, створює дискомфорт під час публічних виступів. Традиційні засоби гігієни практично не допомагають.

Ми пропонуємо своїм пацієнтам надійний і ефективний спосіб вирішення такої проблеми, як гіпергідроз, — ін’єкції препаратів Ботокс або Диспорт.

В основі препаратів Ботокс і Диспорт — ботулотоксин типу А. Нехай Вас не лякають настільки грізні назви. Так, ботулізм — серйозне захворювання, але у виробництві препаратів використовується найвища ступінь очищення токсину, суворе дозування. Довгий час препарати ботулотоксину використовувалися для лікування ряду захворювань нервової системи, м’язової патології. Вперше про те, що показанням до застосування Диспорта і Ботокса може стати гіпергідроз, заговорили в 1994 році, і вже через кілька років після цього препарати стали використовуватися досить широко.

Як проводиться Лікування гіпергідрозу

Препарат вводиться найтоншою голкою безпосередньо в ту зону, де спостерігається гіпергідроз (пахвові западини, долоні, стопи). Результатом дії препарату стає блокування проведення нервового імпульсу до потових залоз. Цікаво, що препарат знаходиться в організмі точно в тому місці, куди вводиться, не поширюючись на сусідні тканини. Ін’єкції практично безболісні, а гіпергідроз зникає на період від півроку до року.

Важливо, що препарати мають оборотністю дії, тобто поступово видаляються з організму, що дозволяє відновлювати провідність нервових волокон. Після закінчення дії ботулотоксину гіпергідроз можна ефективно усунути застосуванням повторних ін’єкцій. Аналіз попередньої корекції дозволяє підібрати найбільш безпечну і ефективну дозу під час повтору процедури.

Лікування гіпергідрозу в «ДермКом»  дерматологічне відділення клініки Coolaser Clinic в Києві