Корекція носослізної борозни

Корекція носослізної борозни в Києві

Коли ми старіємо, то поряд зі зниженням еластичності шкіри обличчя як би сповзає вниз. Відбувається це за рахунок зміщення м’яких тканин. Сукупність усіх цих ознак називають в цілому «стомлене обличчя», яке характеризується явно вираженими носослізними і щічноскуловимі борознами.

Хірургічна корекція цих зон не завжди приводить до бажаних результатів, тому найчастіше слізна борозна заповнюється філерами.

Заповнення слізної борозни (корекція носослізної борозни) стає однією з найпопулярніших процедур після носогубних складок, завдяки яскравому омолоджуючому ефекту, який вона дає.

Чому процедуру корекції носослізної борозни роблять не всі лікарі?

Напевно тому, що не всі лікарі знають методику роботи в даній галузі. До того ж, крім хороших практичних навичок роботи в сфері ін’єкційної контурної пластики, тут необхідний досвід роботи саме в цій зоні, тому що найменша неточність може призвести до появи мішків під очима.

Потрібно врахувати індивідуальні анатомічні особливості формування борозни, її глибину, ступінь еластичності шкіри, наявність прихованих жирових гриж в нижніх повіках, вікову атрофію кісткових структур верхньої щелепи і багато іншого. Усунення носослізної борозни вважається найскладнішою зоною корекції в контурній пластиці.

Як відбувається процедура?

В залежності від віку і причин формування слізної борозни лікар дерматолог-косметолог вибирає препарат. Зазвичай це Juvederm або Surgiderm — французькі філери гіалуронової кислоти. А в 2014 році з’явився новий швейцарський філлер Teosyal (Puresense) Redensity II — гель з легкою текстурою, призначений спеціально для корекції периорбитальной області (слізних борозен, гусячих лапок, темних кіл, мішків під очима).

Цей філлер зводить до мінімуму утворення набряків після контурної пластики в підглазничній області.

Найчастіше лікар запропонує не просто заповнити область западання, а провести повну корекцію вилиці, тобто скорегувати щічноскуловую борозну — це продовження слізної борозни в зоні щоки і підтягнути вгору самі вилиці. Тоді знадобиться ще і щільний філлер (Juvederm VOLUMA або TEOSYAL Ultimate).

Коли буде видно результат після заповнення носослізної борозни і скільки він тримається?

Результат ви побачите відразу, і будьте впевнені, він вас вразить в хорошому сенсі. Лікар попросить вас прийти через 2-4 тижні, щоб провести додаткову корекцію, якщо необхідно. Але в більш ніж половині випадків додаткова корекція не потрібна. Отриманий результат в цій зоні тримається від 1 до 2 років.

Чи буде боляче під час процедури і які можуть бути ускладнення?

Нанесення знеболюючого крему перед процедурою робить її практично безболісною. Після контурної пластики носослізної борозни можливі синці і набряклість, а також гіперкорекція, яку видно відразу або через кілька днів. Іноді результат відразу хороший, а через якийсь час з’являються валик або набряклість, це говорить про те, що круговий м’яз ока в процесі скорочень виштовхнув препарат назовні і ці валики (гіалуронову кислоту) потрібно частково прибрати. Для цього виконується маленька поверхнева ін’єкція ферменту гіалуронідази і через добу зона вирівнюється.