Діагностика новоутворень шкіри

Діагностика новоутворень шкіри Діагностика новоутворень шкіри — родимки, бородавки, папіломи, рак шкіри, меланома, базіліома та інших новоутворень у «ДермКом»  дерматологічне відділення клініки Coolaser Clinic в Києві включає в себе: загальний клінічний огляд дерматоскопію цифрову оцінку родимки (новоутворення) і спостереження в динаміці створення «карти родимок» біопсію шкіри Фахівці застосовують найсучасніші методи діагностики, які допомагають прийняти правильне рішення при виборі лікування вашого захворювання.

Загальний клінічний огляд

Фахівцем нашої клініки проводиться візуальний огляд всього шкірного покриву пацієнта і окремих областей шкіри, в яких знаходиться підозрілі новоутворення — атипові родимки, передракові процеси, рак шкіри і меланома. При огляді використовуються спеціалізовані збільшувальні лупи з поляризованим світлом для більш чіткої ідентифікації будь-яких змін.

Дерматоскопія

Діагностика новоутворень шкіри
Діагностика новоутворень шкіри дерматоскопом

Дерматоскопія — огляд окремих утворень шкіри з використанням спеціалізованого апарату (дерматоскопу), який дозволяє без операційного втручання «зазирнути» всередину родимки, оцінити її тип, структуру і визначити, чи є вона доброякісної або чи є необхідність у її видаленні.

Цифровий аналіз родимки і спостереження в динаміці

Використовуючи унікальну експертну систему Skiary SK-3 виробництва США ми проводимо цифровий аналіз шкіри. На дерматоскопі ми перевіремо родимки або іншого утворення шкіри і можемо зафіксувати всі характеристики родимки для подальшого спостереження в динаміці, що дозволяє контролювати стан родимок на протязі тривалого часу.

Створення «карти родимок»

Якщо у вас велика кількість родимок (понад 50) або ж ви потрапляєте в одну з груп ризику розвитку раку шкіри і меланоми, створення «карти родимок» дозволить обстежити всі родимки і взяти всю вашу шкіру під контроль.

Біопсія шкіри

За наявності підозрілих ознак, які визначаються під час дерматоскопічного обстеження вам може бути запропонована біопсія шкіри. Це невелика маніпуляція, яка проводиться спеціальним інструментом в стерильних умовах під місцевим знеболенням і забезпечує точну діагностику новоутворення шкіри.

«ДермКом»  дерматологічне відділення клініки Coolaser Clinic в Києві спеціалізується на комплексній діагностиці дерматологічних захворювань і допомагає своїм пацієнтам тримати хворобу під контролем.